۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۱۴
کد خبرنگار: 2209
کد خبر: 83448997
۰ نفر

برچسب‌ها

یاسوج میزبان اردوی تیم ملی فوتسال ناشنوایان است

یاسوج- ایرنا- مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهر یاسوج مرکز این استان به مدت ۶ روز و از یکم تا ششم مهرماه ۱۳۹۸ میزبان اردوی تیم ملی فوتسال ناشنوایان مردان رده سنی بزرگسالان است.

آرمان حاتمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این میزبانی با پیگیری و رایزنی سید محمدتقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد و موافقت مسئولان فدراسیون ورزش های ناشنوایان کسب شده است.

وی افزود: این هشتمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی فوتسال ناشنوایان مردان رده سنی بزرگسالان است.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هدف از برگزاری این اردو آمادگی هر چه بیشتر تیم ملی فوتسال ناشنوایان مردان رده سنی بزرگسالان برای حضور مقتدرانه در نهمین دوره بازی های آسیایی ناشنوایان سال ۲۰۱۹ هنگ کنگ است.

حاتمی عنوان کرد: ۱۷ بازیکن تیم ملی فوتسال ناشنوایان مردان رده سنی بزرگسالان به همراه تعدادی از اعضای کادر فنی تیم ملی در این اردو شرکت می کنند.

وی ابراز داشت: تلاش می شود که در این اردو تیم های منتخب فوتسال ناشنوایان مردان رده سنی بزرگسالان کهگیلویه و بویراحمد چند بازی تدارکاتی با تیم ملی برگزار کنند.

حاتمی گفت: اسماعیل دژه به عنوان بازیکن و سردار پاریاد رئیس هیأت ناشنوایان کهگیلویه و بویراحمد نیز به عنوان مربی با حضور در این اردو تیم ملی فوتسال ناشنوایان مردان رده سنی بزرگسالان را همراهی می کنند.

کهگیلویه و بویراحمد افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف دارد.

۷۵۳۵/۱۶۶۲

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =