۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۳۸
کد خبرنگار: 2193
کد خبر: 83448970
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۰ طرح محرومیت‌زدایی در روستاهای داراب به بهره‌برداری رسید

شیراز- ایرنا- همزمان با آغاز هفته دولت ۱۰ طرح عمرانی با هدف محرومیت‌زدایی در روستاهای شهرستان داراب به بهره‌برداری رسید که بنا بر اعلام رئیس بنیاد مسکن این شهرستان، ۵۱ میلیارد ریال برای اجرای آنها هزینه شده است.

محمد هادی میزان شنبه در حاشیه آیین افتتاح این طرح‌ها گفت:‌ چهار هزار و ۶۸۵ خانوار روستایی از مزایای این طرح‌ها بهره‌مند می‌شوند. 
وی درباره طرح‌های بهسازی و آسفالت روستایی که با کمک دهیاری ها در بخش جنت داراب به بهره‌برداری رسید، گفت:‌ این طرح‌ها شامل چهار هزار مترمربع زیرسازی و آسفالت این جاده‌های روستایی است که اعتباری افزون بر دو میلیارد ریال از محل اعتبارات نفت و گاز در این محل هزینه شد و ۷۰۶ خانوار روستای ده خیر سفلی از مزیت این طرح برخوردار شدند. 
رئیس بنیاد مسکن شهرستان داراب گفت:‌ هفت هزار مترمربع از معابر شهرک غدیر توابع بخش جنت شهرستان داراب نیز با صرف اعتباری افزون بر دو و نیم میلیارد ریال از محل اعتبارات نفت و گاز آسفالت شد که مزیت آنها در وهله نخست برای ۴۰۵ خانوار ساکن در این منطقه است. 
وی تعداد روستاهای شهرستان داراب  که طرح هادی در آنها اجراشده است را ۷۰ روستا عنوان کرد و گفت:‌ امیداست با تصویب بهره‌مندی ۱۸ روستای جدید پیشنهادی داراب در سازمان برنامه و بودجه، بتوان اقدام‌های خوبی برای محرومیت زدایی در این روستاها انجام داد. 
شهرستان داراب در ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع است. 
دوم تا هشتم شهریورماه به نام هفته دولت نامگذاری شده است. 
۹۸۸۲/ ۲۰۲۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =