۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۲۸
کد خبرنگار: 953
کد خبر: 83448950
۰ نفر

برچسب‌ها

عملیات اجرایی تکمیل دبیرستان ابن سینا بندرعباس آغاز شد

بندرعباس - ایرنا - عملیات اجرایی تکمیل دبیرستان ابن سینا بندرعباس با حضور نماینده ولی فقیه در هرمزگان، نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی، استاندار و جمعی از مسوولان در نخستین روز از هفته دولت آغاز شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان گفت: این عملیات در زمینی به مساحت هفت هزار و ۶۲۶ متر مربع با مشارکت یکی از شرکت های بخش خصوصی انجام می شود.  

نوید احمدی روز شنبه دراین مراسم افزود: این پروژه که شامل ساختمان آموزشی با چهار هزار و ۲۸۲ مترمربع، سالن ورزشی با هزار و ۳۹۷ مترمربع، نمازخانه با ۱۱۳ متر مربع، سرایداری با ۹۰ مترمربع و سرویس بهداشتی است، افزون بر یک دهه معطل مانده بود.  

وی خاطر نشان کرد: برای اجرای این عملیات ۱۴۰ میلیارد ریال هزینه می شود و با توجه به تفاهم منعقد شده با مشارکت کننده تا مهر سال ۱۴۰۰ خاتمه می یابد.

بهره برداری از ۱۴۴ طرح عمرانی بندرعباس 

 فرماندار بندرعباس گفت: بهره برداری از ۱۴۴طرح عمرانی به ارزش ۶ هزار و ۸۲۰ میلیارد ریال همزمان با هفته دولت در این شهرستان آغاز شد.

عزیزالله کناری افزود: از این تعداد ۱۰۱ طرح مربوط به شهر بندرعباس،  ۲۴ طرح بخش مرکزی، ۱۰ طرح بخش تخت ، ۶ طرح بخش فین و ۳ طرح در بخش قلعه قاضی است. 
وی ادامه داد: بیشترین طرح ها به لحاظ تعداد مربوط به فصل عمران شهری و روستایی با ۵۶ طرح و به لحاظ اعتبار مربوط به فصل صنعت و معدن با ۲ هزار و ۶۷۰ میلیارد ریال است. 
وی بیان داشت: ارزش طرح های شهرستان بندرعباس به لحاظ اعتباری معادل ۳۷ درصد کل طرح‌های افتتاحی هرمزگان است.

 ۳۲۱۹ /۶۰۴۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =