بیست‌وهشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران فردا افتتاح می‌شود

تهران-ایرنا- افتتاحیه بیست‌وهشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران فردا (یکشنبه) ساعت ۱۰ صبح در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

در نمایشگاه فرش دستباف ایران بیش از ۷۴۰ شرکت تولیدی و صادراتی صنعت فرش دستباف کشور حضور و مشارکت دارند که بیش از ۸۵۰ غرفه برای این کار در نظر گرفته شده است.

در این نمایشگاه که از تاریخ ۳ تا ۹ شهریور ادامه خواهد داشت، گنجینه‌ای از قالی‌های دستباف، مهمترین کالای فاخر ایرانی و آثار کم نظیر بافندگان و هنرمندان ایرانی را به نمایش گذاشته می‌شود.

هر یک از هفت روز نمایشگاه با یک عنوان نامگذاری شده است؛ در روز اول سامانه سجاف (سامانه جامع آماری فرش ایران) و همچنین سامانه وب و دکوراسیون رونمایی می‌شود. در روز دوم نیز نشستی تخصصی با حضور تجاری از پنج قاره جهان برگزار می‌شود.

بیش از ۱۰۰ تاجر جهانی فرش از کشورهای اروپایی، آمریکایی و آسیایی در  بیست‌وهشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران حضور خواهند داشت که با شرکت‌ها و کارگاه‌های تولیدی فرش کشورمان دیدار و برای خرید فرش مذاکره می‌کنند.

رونمایی از برترین فرش‌های سال کشور، بافت زنده فرش، برگزاری کارگاه‌های علمی و آموزشی از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =