۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۲۶
کد خبرنگار: 1427
کد خبر: 83448910
۰ نفر

برچسب‌ها

چهار هزار و ۵۰۰ متر مربع از اراضی ملی در ایلام رفع تصرف شد

ایلام - ایرنا - مدیر کل راه و شهرسازی ایلام از رفع تصرف چهار هزار و 500 متر مربع از اراضی دولتی به ارزش ۹۰ میلیارد ریال در یک ماه گذشته توسط یگان حفاظت از اراضی این اداره کل در استان خبر داد.

علی اصغر کاظمی  روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی ایلام در مرداد ماه امسال ضمن جلوگیری از تصرف اراضی ملی توسط افراد فرصت طلب،  چهار هزار و 500 متر مربع از این اراضی را در شهرستان های ایلام و ایوان از تصرف اشخاص سودجو خارج کردند.
وی افزود: چنانچه مردم قصد خرید املاک در محدوده و حریم شهرهای سطح استان را دارند، ابتدا استعلامات لازم در این خصوص را از طریق اداره کل راه و شهرسازی بعمل و از خرید هرگونه اراضی فاقد سند مالکیت رسمی از افراد سودجو پرهیز کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام یادآور شد: پارسال ۳۶۷ متر مربع از اراضی مسکونی به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال نیز با صدور حکم قضایی با قلع و قمع حصار ایجاد شده و خلع ید و رفع تصرف به بیت المال بازگشت.

کاظمی تاکید کرد: یگان حفاظت اداره راه و شهرسازی استان با قاطعیت تمام مقابل افراد سود جو و فرصت طلب ایستاده و دست متجاوزان به اموال عمومی و بیت المال را کوتاه می کند.

7176/6034

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =