خط انتقال دیتای همراه اول در شاهین‌دژ به بهره‌برداری رسید

مهاباد- ایرنا- خط انتقال دیتای همراه اول به روستاهای بخش مرکزی شاهین‌دژ همزمان با نخستین روز هفته دولت با یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال هزینه به بهره‌برداری رسید.

فرماندار شاهین‌دژ روز شنبه در حاشیه بهره‌برداری از این طرح در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این طرح شامل خط انتقال دیتای همراه اول با افزایش ۱۲ متری ارتفاع دکل این اپراتور است که موجب تقویت کیفیت ارتباط تلفنی و خدمات اینترنتی روستاییان منطقه می‌شود.

ایوب آذین‌پور اضافه کرد: با افتتاح این طرح بیش از پنج هزار نفر در قالب ۲۵ روستا از خدمات آن بهره‌مند می‌شوند.

وی همچنین از گشایش نمایشگاه کتاب در سالن اداره فرهنگ و اشاد اسلامی این شهرستان به مناسبت هفته دولت خبر داد و گفت: در این نمایشگاه بیش از پنج‌هزار جلد کتاب در یک‌هزار عنوان برای علاقه‌مندان در طول هفته دولت به نمایش گذاشته شده است.

وی اظهار داشت: در این نمایشگاه کتاب‌هایی با موضوع‌های تاریخ و ادبیات ایران، تاریخ بومی و محلی، فلسفه، دین، هنر، فرهنگ و دایره المعارف داستان و رمان با ۱۵ درصد تخفیف به علاقه مندان و دوستداران کتاب عرضه شده است.

 دیدار فرماندار و اعضای شورای اداری با امام جمعه و غبارروبی گلزار شهدای شاهین‌دژ از دیگر برنامه‌های روز اول هفته دولت در این شهرستان بود که با حضور مسوولان برگزار شد.

۵۶ طرح عمرانی با هزینه ۱۹۵ میلیارد ریال طی هفته دولت در شاهین‌دژ به بهره‌برداری می‌رسد.

هفته اول شهریور هر سال به مناسبت شهادت محمدعلی رجایی و محمدجواد باهنر، ۲ دولتمرد بزرگ انقلاب اسلامی، به عنوان هفته دولت نام‌گذاری شده است.

شاهین‌دژ با ۹۲ هزار نفر در جنوب آذربایجان‌غربی قرار دارد و نیمی از جمعیت آن در ۱۵۲ روستا ساکن هستند.

۹۹۰۳/۶۱۸۵/۲۰۹۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =