احضار «استراماچونی»، «نکونام» و «غفوری» به کمیته‌انضباطی

تهران - ایرنا - سرمربیان تیم‌های استقلال و فولاد خوزستان و همچنین کاپیتان تیم استقلال به کیمته انضباطی احضار شدند.

کمیته‌انضباطی فدراسیون فوتبال در راستای تصمیمات خود در آغاز لیگ برتر، ۲ مربی و یک بازیکن را فراخواند.

دلایل احضار این افراد بدین شرح است:

وریا غفوری، بازیکن تیم استقلال به دلیل اظهارات غیر مسئولانه پس از بازی با ماشین سازی، پیرو ابلاغیه ارسالی می بایست برای ادای توضیحات در موعد مقرر در کمیته انصباطی حضور پیدا کند.

بدیهی است، حق باشگاه استقلال وسایر باشگاه‌ها در اعتراض  به کیفیت  توپ های لیگ برتر از طریق انعکاس قانونی محفوظ است و این باشگاه می تواند ظرف ۴۸ ساعت با ارائه نامه رسمی به سازمان لیگ فرآیند مربوطه را از طریق قانونی پیگیری کند.

«جواد نکونام» سرمربی فولادخوزستان به دلیل ایراد اظهاراتی درباره داوری دیدار مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری پس از مسابقه برای ادای توضیحات در این باره می بایست پیرو ابلاغیه ارسالی در موعد مقرر در کمیته انضباطی حاضر شود. ‌

حق باشگاه فولاد خوزستان در اعتراض به داوری مطابق قوانین و آیین نامه های داخلی و بین المللی محفوظ است و این باشگاه می تواند ظرف ۴۸ ساعت با ارائه شکایت رسمی به سازمان لیگ فرآیند مربوطه را از طریق قانونی پیگیری کند. سازمان لیگ و کمیته داوران مکلف هستند در موعد قانونی پاسخ لازم را ارائه دهند.

کمیته انضباطی ضمن تقدیر از رویکرد مثبت و حرفه‌ای «استراماچونی» سرمربی استقلال در بحث داوری و تبریک به تیم حریف در نشست خبری پس از مسابقه مقابل ماشین سازی، به دلیل رفتار غیر ورزشی ایشان  در خاتمه نشست، اعلام می دارد که وی می بایست پیرو ابلاغیه ارسالی برای ادای توضیحات در موعد مقرر در کمیته انضباطی حضور پیدا کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =