۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۴
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83448748
۰ نفر

برچسب‌ها

بهره‌برداری همزمان ۳۳ پروژه شرکت آب و فاضلاب استان گیلان 

رشت – ایرنا – در  نخستین روز از هفته دولت با حضور ارسلان زارع  سرپرست استانداری گیلان ،  ۳۳ پروژه شرکت آب و فاضلاب استان به صورت همزمان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش   خبرنگار ایرنا امروز( شنبه) ۳۳ پروژه شرکت آب و فاضلاب استان گیلان به صورت همزمان با اعتباری بالغ بر ۲۲۶ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

این پروژه ها در شهرستان های آستارا، رشت، سیاهکل، تالش، شفت، رشت، رودسر، رضوانشهر، انزلی، لنگرود، فومن، صومعه سرا و رودبار اجرا شده است.

از دو هزار و ۵۶۸ روستای گیلان تعداد دو هزار و ۶۰ روستا بالای ۲۰ خانوار جمعیت دارند، که هم اکنون یکهزار و ۶۷۸ روستای استان  تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان قرار دارد و افزون بر ۹۹ درصد جمعیت شهری استان از نعمت آب شرب و بهداشتی برخوردارند.

امروز ( شنبه) همچنین دو واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری ۱۷۵ میلیارد ریال  که یکی واحد تولید انواع پوشاک امدادی، نظامی و چادر کمپینگ و   واحد دیگر  تولیدی و بازرگانی و بسته بندی انواع نهادها و فرآورده‌های کشاورزی اعم از زراعی، دامی، خوراک دام، طیور و آبزیان در شهر صنعتی رشت مورد بهره‌برداری قرار گرفت که زمینه اشتغال بیش از ۲۳۰ نفر را فراهم کرده است.

 طی  هفته دولت امسال با اهتمام  دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی، یک هزار و ۲۶ پروژه با اعتباری بالغ ‌بریک هزار و ۵۳۶  میلیارد تومان آماده افتتاح می باشد.

این پروژه ها از لحاظ مبلغ ۱۸ درصد و از لحاظ تعداد ۶۴ درصد بیشتر از سال گذشته است  که از مجموع اعتبار هزینه شده برای بهره برداری از این پروژه ها بالغ بر یک هزار میلیارد تومان پروژه مربوط به بخش خصوصی است.

از دوم تا هشتم شهریور هفته دولت نامگذاری شده است.

۷۲۹۶/۲۰۰۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =