پژوهشگران برای ارسال آثار به جشنواره فارابی تا نیمه مهر فرصت دارند

تهران- ایرنا- رئیس دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی با بیان اینکه پیش از این مهلت ارسال آثار به این جشنواره پایان مردادماه تعیین شده بود، گفت: به دلیل استقبال علاقه‌مندان این فرصت تا نیمه مهرماه تمدید شد.

«حسین میرزایی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش اظهار داشت: تمام پژوهشـگران حوزه علوم‌انسـانی و اسـلامی، دانشگاه ‌ها، موسسه های پژوهشی و ناشران تنها تا پایان روز دوشنبه پانزدهم مهر ماه ۱۳۹۸ فرصت دارند آثار خود را شامل کتاب پژوهشی، گـزارش نهایی پژوهش، رساله دکتری و پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد که در سه سال گذشته از ابتدای فروردین ۱۳۹۵ تا پایان اسفند ۱۳۹۷ انجام شده است، در سایت جشنواره ثبت کنند.
وی افزود: آثار علمی در این جشنواره در ۱۵ گروه علمی شامل اخلاق، ادیان و عرفان، تاریخ، جغرافیا و باستان شناسی، حقوق، زبان، ادبیات و زبان ‌شناسی، علوم اجتماعی و علوم ارتباطات، علوم اقتصادی، مدیریت و علوم مالی، علوم تربیتی، روانشناسی و علوم ورزشی، علوم سیاسی، روابط بین‌الملل و مطالعات منطقه‌ای، علوم قرآنی، تفسیر و حدیث، فقه و اصول، فلسفه، منطق و کلام، فناوری اطلاعات، اطلاع رسانی و کتابداری، مطالعات انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره)، مطالعات هنر و زیبایی ‌شناسی و مطالعات میان رشته ‌ای دریافت می شود.
به گفته رئیس پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی، بخش بین‌الملل جشنواره بین المللی فارابی آثار مربوط به حوزه ایران‌شناسی و اسلام‌شناسی را دریافت می‌کند.
جشنواره بین‌المللی فارابی به همت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، کمیسیون ملی یونسکو، آیسسکو، بنیاد ملی نخبگان و پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هر ساله برگزار می شود./

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =