سازمان لیگ: باشگاه استقلال مدارک صدور کارت مترجم را ارائه نکرد

تهران- ایرنا- مدیرکمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: باشگاه استقلال تهران هیچ مدرکی برای صدور کارت مترجم سرمربی ایتالیایی خود برای حضور بر روی نیمکت یا نشست خبری ارائه نکرده است.

دیدار دو تیم ماشین سازی تبریز و استقلال تهران دیروز (جمعه) در چارچوب هفته نخست نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال برگزار شد و نماینده فوتبال تبریز با یک گل از سد حریف آبی‌پوش خود گذشت.

پس از این دیدار و در نشست خبری «آندره‌آ استراماچونی» سرمربی استقلال برای پاسخ به سوالات خبرنگاران حاضر شد. ولی خبری از مترجم او نبود تا مرد ایتالیایی عصبانی شده و عنوان کند عده‌ای در باشگاه استقلال قصد تخریب و بی‌احترامی به او را دارند.

«فریبرز محمودزاده» امروز شنبه در این خصوص گفت: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نهایت همکاری با باشگاه استقلال و سایر باشگاه‌ها در زمان صدور کارت بازیکنان و کادرفنی را انجام داد. البته متن قرارداد حقوقی مربیان باشگاه استقلال دارای اشکالات انشایی بود. اما کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ با همکاری واحد مسابقات، مجوز حضور مربیان استقلال را در بازی نخست این تیم مقابل ماشین سازی صادر کرد. ولی با این شرط که باشگاه پیش از آغاز هفته دوم  اشکالات رابر طرف کند.

وی گفت: غیبت مترجم استراماچونی در نشست خبری هم به این دلیل رخ داد که باشگاه استقلال هیچ گونه مدرکی برای ثبت قرارداد مترجم سرمربی ایتالیایی خود به کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ ارایه نکرد و به همین دلیل کارتی هم برای حضور  مترجم روی نیمکت یا در نشست خبری صادر نشد.

رییس‌کمیته مسابقات سازمان لیگ خاطرنشان کرد: در صورتی‌که باشگاه استقلال مدارک مترجم خود را مانند سایر باشگاه‌ها که سرمربی خارجی دارند، ارایه کند، بلافاصله کارت او نیز صادر خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =