اشتغال طرح‌های هفته دولت در طبس ۲۲۶ نفر است

بیرجند - ایرنا - فرماندار ویژه طبس اشتغال پایدار طرح‌های هفته دولت را ۲۲۶ نفر عنوان کرد و گفت: از مجموع طرح‌های شهرستان، هفت مورد با سرمایه‌گذاری یک میلیارد تومان توسط بخش خصوصی اجرا شده است.

محمدجواد فلاحی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همزمان با هفته دولت (دوم تا هشتم شهریور) ۸۵ پروژه با اعتبار ۴۸ میلیارد تومان در شهرستان طبس به بهره‌برداری می‌رسد.

وی گفت: در مجموع ۸۹ پروژه با اعتبار و سرمایه‌گذاری ۶۴ میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس بیان کرد: از مجموع این پروژه‌ها ۶۳ پروژه در مناطق شهری و ۲۶ پروژه در مناطق روستایی افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد.

وی افزود: افتتاح همزمان طرح گازرسانی به ۹ واحد صنعتی و تولیدی، افتتاح مخزن بتنی یک هزار مترمکعبی آب، افتتاح ایستگاه فرستنده دیجیتال تلویزیون روستای سرند، ماودر و نایبند، طرح آبخیزداری روستای چیروک، بهره‌برداری از چاه مجتمع کشاورزی روستای اصفهک و مجتمع آبرسانی کویر شهرستان طبس از جمله این پروژه‌ها است.

فلاحی اظهار داشت: افتتاح مرکز معاینه فنی خودرو، پروژه‌های تامین برق و روشنایی، آسفالت معابر، سالن ورزش‌های رزمی، ساختمان و محوطه بخشداری دیهوک، پروژه‌های ساماندهی گلزار شهدا، بهسازی و روکش آسفالت معابر روستایی، واحد تکمیلی کنسانتره سنگ‌آهن نرم، کارگاه تولید فرش دستباف و طرح هادی روستایی از دیگر پروژه‌های قابل افتتاح در این هفته است.

وی گفت: برگزاری مسابقات ورزشی، مسابقات فرهنگی و هنری، دیدار با خانواده شهدا، بازدید از تعاونی‌های فعال، معرفی و تجلیل از کارمند نمونه، برگزاری میز خدمت در بخش‌های مختلف، اهدای خون، بازدید از واحدهای کارگری، برگزاری نشست با تشکل‌ها، درمان رایگان دام و طیور، تجلیل از رتبه‌های برتر کنکور نیز از جمله برنامه‌هایی است که در هفته دولت برنامه‌ریزی شده است.

استان مرزی خراسان جنوبی ۱۱ شهرستان دارد و طبس در ۲۷۰ کیلومتری غرب بیرجند است.

۷۵۵۷*۳۰۲۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =