شروط سرسام‌آور «نیمار» برای خریداران اسپانیایی

تهران- ایرنا- «نیمار» شروط خود را برای جدایی از پاری‌سن‌ژرمن روی میز خریداران گذاشته است؛ شروطی که برآورده کردن آنها حتی برای تیم‌های بزرگ و معتبری همچون رئال مادرید و بارسلونا نیز بسیار گزاف به نظر می‌رسد.

کهکشانی‌ها و آبی اناری‌ها همچنان به جنگ سرد خود بر سر مهاجم برزیلی ادامه می‌دهند اما در میان جریان دائمی شایعات و گمانه زنی‌ها، هیچکدام برای جذب مرد دردسرساز این روزهای پی‌اس‌جی، به توافق قابل قبولی نرسیده و یا حتی در نزدیکی تحقق چنین انتقالی قرار ندارند.

در واقع، اگر رسیدن به توافق با پاری‌سن‌ژرمن را به اندازه کافی سخت در نظر بگیریم، متقاعد کردن نیمار نیز فرآیندی به همان اندازه سخت و دشوار خواهد بود.

براساس گزارش روزنامه اسپانیایی Jugones، مرد برزیلی حالا شروط خود را مطرح کرده است؛ بر این اساس صرف‌نظر از تقاضای قراردادی پنج ساله، مهاجم سلسائو به ازای هر فصل از این قرارداد پنج ساله دست کم ۳۵ میلیون یورو دستمزد درخواست کرده است.

موضوع دیگر برای رئال، احساسی است که بازیکنان کنونی این تیم در صورت پرداخت چنین دستمزد بالایی به نیمار خواهند داشت؛ با این وجود، مطابق آنچه در این گزارش آمده است، چنین دغدغه‌ای در رختکن بارسلونا وجود ندارد چرا که آبی اناری‌ها به خوبی تفاوت خود را با ستاره‌ای با قابلیت های نیمار درک می‌کنند.

بنابران در صورتی که بارسا یا رئال درخواست‌های نیمار را بپذیرند، مبلغ این انتقال احتمالی از حیث دستمزدها، به شکل چشمگیری به ۱۷۵ میلیون یورو خواهد رسید و این مبلغ جدا از رقمی است که هر کدام از این تیم‌ها باید برای نهایی شدن قرارداد به پاری‌سن‌ژرمن پرداخت کنند.

رقم مذکور به اندازه ای سرسام‌آور است که به احتمال زیاد فعالیت‌های نقل و انتقالاتی آینده تیمی را که موفق به خرید وی شود، به شکلی محسوسی تحت تاثیر قرار خواهد داد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha