۱۵ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد آبیک تحویل شد

قزوین - ایرنا - به مناسب آغاز هفته دولت و با حضور جمعی از مسئولان استان قزوین ۱۵ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد شهرستان آبیک تحویل شد.

مدیرکل کمیته امداد قزوین روز شنبه در مراسم تحویل منازل مسکونی به مددجویان که با حضور عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و جمعی از مسئولان صورت گرفت، اظهار داشت: با تحویل این منازل مسکونی در شهرستان آبیک از این پس یتیمی بدون منزل در این شهرستان وجود ندارد.

مجید مومنی با بیان اینکه ۲ هزار خانواده در آبیک تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند، اظهار داشت: با پیش بینی‌های انجام شده قرار است که ۳۵۰ منزل مسکونی تا پایان سال جاری به مددجویان کمیته امداد تحویل شود.

وی به ایجاد اشتغال برای ۶۴۲ مددجوی کمیته امداد در شهرستان آبیک اشاره کرد و گفت: توانمندسازی خانواده مددجویان کمیته امداد و خروج آنها از چتر حمایتی این اداره از مهمترین الویت‌های کمیته امداد است که با جدیت دنبال می شود.

مومنی یادآور شد: این منازل مسکونی با ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات بانکی، ۲۵۰ میلیون ریال کمک بلاعوض و حدود ۲۰۰ میلیون ریال کمک خیران ساخته شده اند که امروز با حضور مسئولان به مددجویان تحت پوشش تحویل داده شدند.
شهرستان آبیک در ۵۵ کیلومتری شرق قزوین واقع شده است.

۹۹۲۵*۶۱۰۱