۸۲ طرح هفته دولت در فردوس افتتاح می‌شود

بیرجند - ایرنا - ۸۲ طرح در هفته دولت با سرمایه‌گذاری ۲۶۰ میلیارد و ۸۹۵ میلیون ریال در شهرستان فردوس افتتاح می‌شود.

فرماندار فردوس روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با افتتاح این پروژه‌ها به طور میانگین ۲۰ هزار نفر از مزایای آنها برخوردار می‌شوند.

حسن میرزایی میزان اشتغال پایدار این پروژه‌ها را ۹۷ نفر اعلام کرد و گفت: امید است با افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های هفته دولت، شاهد رونق اقتصادی در منطقه باشیم.

وی افتتاح ساختمان مرکز رشد واحدهای فناور، مدرسه ۶ کلاسه استثنایی، پایگاه اورژانس ۱۱۵ مهوید، ترمینال ضبط پسته، آسفالت معابر روستای مهوید و بهسازی جاده دسترسی به زندان را از جمله این پروژه‌ها عنوان کرد.

فرماندار فردوس گفت: همچنین در هفته دولت پروژه‌های آبرسانی به زون یک فناوری فردوس، اصلاح شبکه آب شرب، آبیاری کم فشار، پرورش شتر، پرورش شیر گاوی، اصلاح شبکه فشار ضعیف بیدسکان و گستیج، پروژه‌های شرکت برق و پرورش ماهی گرمابی نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

وی از گازرسانی به هفت مرغداری گوشتی در هفته دولت خبر داد و افزود: همچنین تامین روشنایی سه راهی خرو - باغستان - مهوید، دانه بندی بنتونیت سرمعدن، زمین چمن مصنوعی، روکش آسفالت گرم بلوار ورودی سرایان و جاده دیهوک - سه راهی شهید زارع از دیگر پروژه‌هایی است که در این شهرستان به بهره‌برداری خواهد رسید.

استان مرزی خراسان جنوبی ۱۱ شهرستان دارد و فردوس در ۱۹۵ کیلومتری شمال بیرجند است.

دوم تا هشتم شهریور هفته دولت نام‌گذاری شده است.

۷۵۵۷*۳۰۲۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =