۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۴۰
کد خبرنگار: 1781
کد خبر: 83448136
۰ نفر

برچسب‌ها

مهمترین عناوین روزنامه های هرمزگان در اولین روز هفته

بندرعباس-ایرنا- روزنامه های هرمزگان در روز شنبه ۲ شهریور ماه ۱۳۹۸ مطالب متنوعی منتشر کرده اند که مهمترین عناوین آن ها مرور می شود.

روزنامه دریای اندیشه

این ویژه نامه در تیتر اول خود " انعقاد ۱۰۲۰ قرارداد سرمایه گذاری " را به نقل از مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی در نشست خبری چاپ کرد.

روزنامه ندای هرمزگان

این روزنامه نیز تیتر اول خود را «طرح رتبه بندی معلمان انگیزه را برای تدریس افزایش می دهد» به نقل از مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان انتخاب  کرده است.

روزنامه دریا

روزنامه دریا تیتر اول خود را نیز در خصوص آغاز هفته دولت با عنوان «بهره برداری از ۸۶ پروژه توزیع برق با اعتبار ۷۹۰ میلیارد» منتشر کرده است.

تصویر صفحه نخست این روزنامه، نخلستان هایی را نشان می دهد که با عنوان «طلای شیرین حاجی آباد با قیمت ۶۰ هزار تومان وارد بازار می شود» چاپ شده است.

روزنامه صبح ساحل

 صبح ساحل هفته را با " مدیریتی نافرجام " آغاز کرد

روزنامه صبح ساحل در شماره اولین روز هفته به بررسی موضوع طرح ساماندهی کودکان کار و خیابان پرداخته و تیتر اول خود را با استناد به همین گزارش، " مدیریتی نافرجام" انتخاب کرده است.

عکس نخست روزنامه صبح ساحل نیز تصویری از جشنواره  «آمغ و مشتا" است که شامگاه پنجشنبه ۳۱مرداد در میناب برگزار شد.

روزنامه اقتصاد کیش

این روزنامه عنوان " اقتصاد کیش را هر روز مطالعه می کنم " در تیتر اول خود به نقل از مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش منتشر کرده است.

۹۹۴۴/۲۰۹۴

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =