۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۰:۳۷
کد خبرنگار: 2443
کد خبر: 83447950
۰ نفر
نواب: در بازگشت حجاج متقاضی به ایران تسریع می شود

تهران - ایرنا - نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی از تلاش برای ایجاد تسهیلات و موافقت با درخواست حجاجی خبر داد که پس از اقامتی طولانی در سرزمین وحی، خواستار تسریع در بازگشت به ایران هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت الاسلام والمسلمین «سیدعبدالفتاح نواب» نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی در جریان بازدید از هتل های «نسمات» و «میزاب تبارک» در منطقه عزیزیه مکه مکرمه بیان کرد: چندتن از حجاج با بیان اینکه مدت اقامت کاروان آنها در سرزمین وحی تا 14 شهریور و به میزان 42 روز تعیین شده است، گفتند که به دلیل برخی مسایل و مشکلات کاری و خانوادگی در ایران، مایلند زودتر به کشور برگردند.

نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی بیان کرد: این موضوع در دستور کار بعثه و سازمان حج قرار دارد و برای افزایش پروازهای انتقال حجاج به ایران با دولت عربستان در حال رایزنی هستیم.

در این بازدید، «علی رضا رشیدیان» رئیس سازمان حج و زیارت نیز گفت: با تقاضای حاجیان عضو کاروان هایی که مدت اقامت آنان در سرزمین وحی بیش از 40 روز به طول انجامیده و به دلیل بیماری، ضرورت های کاری یا امورخانوادگی خواستار تسریع در بازگشت به کشور هستند، در حد مقدورات موافقت می شود.

وی افزود: تاکنون 860 مورد جابجایی در زمان بازگشت حجاج به کشور داشته ایم و این روند همچنان ادامه خواهد یافت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =