۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۴۲
کد خبرنگار: 984
کد خبر: 83447901
۰ نفر

برچسب‌ها

گردشگری مشگین‌شهر از تک فصلی خارج می‌شود

اردبیل - ایرنا- استاندار اردبیل گفت که با راه‌اندازی پیست اسکی، متجمع‌های خدماتی در شابیل و همچنین راه‌اندازی پزشکی آبدرمانی، گردشگری در مشگین‌شهر چهار فصلی می‌شود.

به گزارش ایرنا ، اکبر بهنامجو روز جمعه در جریان سفر به مشگین‌شهر و در جلسه اقتصاد مقاومتی این شهرستان افزود: قرار است ۲۰ نفر از پزشکان عمومی استان اردبیل برای طی دوره آموزشی پزشکی آبدرمانی به ترکیه اعزام شوند که چهار نفر از آنها پزشکان مشگین‌شهری هستند.

وی بیان کرد: مجتمع‌های آبدرمانی باید به تجهیزات پزشکی آبدرمانی مجهز شوند تا خدمات لازم به گردشگران در تمام فصول ارائه شود.

استاندار اردبیل با بیان اینکه ۱۲ طرح اقتصادی و عمرانی در هفته دولت در مشگین‌شهر به بهره‌برداری می‌رسد، اضافه کرد: پروژه‌های خوبی در شهرستان مشگین‌شهر در حال اجرا است و ارزش پروژه‌های قابل بهره‌برداری شهرستان بیش از ۱۳ هزار میلیارد ریال  برآورد شده است.

بهنامجو  همچنین با اشاره به سفر آتی رئیس‌جمهوری به استان اردبیل گفت: در این سفر پروژه‌های خوبی در شهرستان مشگین‌شهر افتتاح می‌شود که از جمله مهم‌ترین آنها فاز اول پروژه (حدید مبتکران) کامیون‌سازی، تولید لامپ‌های ال ای دی  ، مجتمع آبدرمانی سلطان، پایاب سد احمدبیگلو، نیروگاه خورشیدی رضی و راه چهار بانده سه راهی صحرا تا مشگین‌شهر به مسافت ۲۵ کیلومتر می‌باشد.

وی با بیان اینکه ۱۵۸ روستای مشگین‌شهر  از اینترنت پرسرعت بهره‌مند هستند، اظهار کرد: در برخی از روستاها آنتن‌دهی با مشکل مواجه شده و با برنامه‌ریزی‌های لازم بیش از ۶۲ روستا از اینترنت پرسرعت ۴G بهره‌مند می‌شوند.
در این جلسه تعدادی از طرح‌های دارای مشکل بررسی و تعیین تکلیف شدند و استاندار اردبیل در ادامه با دیدار مردمی چهره به چهره به مطالبات و مشکلات آنها پاسخ داد.

۶۰۱۶

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =