بانوان خراسانی قهرمان مسابقات کاراته سبک جو کای دو کشور شدند

کاشان- ایرنا- سیزدهمین دوره مسابقات کاراته بانوان کشور در سبک جو کای دو روز جمعه به میزبانی آران‌وبیدگل برگزار شد و تیم خراسان با ۱۲ طلا به مقام قهرمانی رسید.

 تیم جو کای دو بانوان آران‌وبیدگل که به نمایندگی از استان اصفهان در این مسابقات شرکت داشت با ۱۰ گردن‌آویز طلا موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شد و تیم استان کرمانشاه با سه نشان طلا در جایگاه سوم قرار گرفت.

مسوول سبک جو کای دو استان اصفهان در گفت‌وگو با ایرنا بیان کرد: ۹۰ کاراته‌کا در قالب هشت تیم از هشت استان کشور در رده‌های سنی مختلف این رقابت‌ها شرکت داشتند و در مجموع ۶۰ دیدار به میزبان سالن شهید اسماعیلیان آران‌وبیدگل برگزار شد.

هادی نجفی‌دوست با اشاره به همکاری ۵۰ نفر از عوامل اجرایی و مربیان برای برگزاری رقابت‌ها افزود: نفرات برتر سیزدهمین دوره مسابقات کاراته سبک جو کای دو قهرمانی کشور پس از برگزاری اردو به جمع اعضای منتخب تیم ملی جمهوری اسلامی ایران برای حضور در مسابقات جهانی سال آینده اضافه می‌شوند.

شهرستان آران‌وبیدگل سال گذشته نیز میزبان دوازدهمین دوره مسابقات کاراته بانوان سبک جو کای دو قهرمانی کشور بود که در نهایت خراسان رضوی در رده جوانان و بزرگسالان و اصفهان در رده نوجوانان قهرمان شد.

۷۴۷۲/۸۱۲۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =