۱۲۰ طرح عمرانی و خدماتی در درمیان افتتاح می‌شود

بیرجند - ایرنا - فرماندار درمیان گفت: ۱۲۰ طرح عمرانی و خدماتی در هفته دولت (دوم تا هشتم شهریور) با اعتبار ۳۸ میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح می‌شود.

محمد بشیری زاده روز جمعه در جمع مردم شهر طبس مسینا از توابع شهرستان درمیان افزود: با افتتاح این طرح‌ها برای ۲۸ نفر اشتغال پایدار ایجاد شده است و ۲۳ هزار نفر در چهار شهر و ۹۸ روستا از مزایای آنها برخوردار می‌شوند.

وی گازرسانی به ۱۵ روستا و ۱۲ واحد صنعتی و تولیدی، بهره‌ برداری از ۶۴ واحد مسکونی در روستاهای محروم جلاران، ذکری و گل نی، بهره‌ برداری از مجتمع آبرسانی کلاته ملا (آبرسانی به روستاهای نخاب، گیت، آنیک، نوغاب آنیک و منند)، اجرای ۴۱ پروژه روستایی توسط دهیاری‌ها، مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی اسدیه و روکش آسفالت محور اسدیه - بیرجند به طول ۹ کیلومتر را از مهمترین پروژه‌های افتتاحی شهرستان درمیان در هفته دولت ذکر کرد.

فرماندار درمیان گفت: همچنین هفته دولت امسال عملیات اجرایی گازرسانی به پنج روستای شهرستان درمیان با اعتبار ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان آغاز خواهد شد.

وی هفته دولت را فرصتی مناسب برای ارائه شفاف و روشن عملکرد دولتمردان به مردم دانست و اظهار داشت: مسئولان اجرایی گزارش عملکرد و خدمات اجرا شده را در این فرصت ارائه کنند و همه روزه پاسخگوی عملکرد خود به مردم باشند.

بشیری زاده با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع باید سرلوحه کار مسئولان قرار گیرد گفت: فلسفه وجودی مسئولان اجرایی، خدمت به مردم است و خدمتگزاری به آحاد شهروندان توفیق بزرگی است که نصیب هر کسی نمی‌شود.

شهر اسدیه مرکز شهرستان مرزی درمیان در ۱۰۵ کیلومتری شرق بیرجند قرار دارد.

هفته دولت از دوم شهریور هر سال آغاز می‌شود و تا هشتم شهریور سالروز انفجار دفتر نخست وزیری به دست منافقان و شهادت محمدعلی رجایی رئیس جمهوری و حجت الاسلام دکتر محمدجواد باهنر نخست وزیر در سال ۱۳۶۰ ادامه دارد.

یک هزار و ۱۹ طرح عمرانی و زیربنایی در استان خراسان جنوبی با اعتبار هشت هزار و ۵۶۵ میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود که از این تعداد ۹۸۰ طرح با اعتبار چهار هزار و ۹۸۵ میلیارد ریال به بهره برداری می‌رسد.

همچنین عملیات اجرایی ۳۹ طرح با پیش بینی اعتبار سه هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال در این استان مرزی آغاز می‌شود.

۷۵۵۶*۳۰۲۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =