امامان جمعه شیعه وسنی خاش از خدمات دولت در منطقه تجلیل کردند

زاهدان - ایرنا - خطیبان جمعه شیعه و سنی خاش سیستان و بلوچستان با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، از خدمات دولت به مردم منطقه تجلیل کردند.

امام جمعه موقت خاش در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با تجلیل از خدمات دولت‌مردان بر اهمیت اجرای منویات مقام معظم رهبری از سوی مسئولان و کارکنان دستگاه‌های اجرایی و ضرورت اجرای عدالت و توجه به نیازهای محرومان تاکید کرد.


حجت‌الاسلام علیرضا نوری اظهار داشت: هفته دولت فرصتی مغتنم برای بیان کارهای انجام شده و دید و بازدید و دیدارهای مردمی و آشنا شدن با مشکلات اقشار جامعه است.

امام جمعه اهل سنت خاش نیز با قدردانی از تلاش‌های دولت‌مردان برای حل مشکلات اقشار مختلف جامعه گفت: در سال‌های انقلاب اسلامی دولت و سپاه عزیز برای مردم خدمت ارزنده‌ای ارائه کرده‌اند که همه این برنامهها و خدمات توسعه‌ای و زیربنائی نتیجه اقدامات ارزشمند مسئولان نظام اسلامی است.

مولوی محمدعلی شهنوازی با اشاره به اینکه جامعه اهل سنت همگام با سایر اقشار ملت ایران برای عزت و سربلندی کشور تلاش کرده و همواره در صحنه حاضر هستند؛ بر اهمیت توجه به مشکلات مردم محروم و نیازمند جامعه تاکید کرد.

۷۳۱۰ **۶۰۸۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =