۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۴۹
کد خبرنگار: 1183
کد خبر: 83447736
۰ نفر

برچسب‌ها

طرح نذر آب ۲ هلال احمر تهران در خاش آغاز شد

زاهدان - ایرنا - معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: طرح نذر آب برای دومین سال پیاپی با مشارکت خیران از امروز به مدت پنج روز در منطقه محروم چاه احمد خاش سیستان و بلوچستان با برپائی کاروان سلامت، توزیع آب، سبدهای مواد غذائی و وسایل بازی و آموزش کودکان آغاز شد.

وحید سلیمی روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: افزون بر ۳۰ پزشک و کادر درمانی و خدماتی در منطقه محروم چاه احمد خاش حضور یافته و علاوه بر درمان رایگان بیماران در امور خیر و عام‌المنفعه مشارکت می کنند.


وی بیان کرد: برپایی کاروان سلامت و خدمات‌دهی به بیماران در بخش‌های عمومی، زنان، اطفال، روانشناسی و بهداشت دهان و دندان، اهدای تانکر، سبد غذایی، توزیع شیرخشک و اسباب بازی کودکان و سبد تحصیلی از برنامه‌های مهم جمعیت هلال احمر تهران و خیران در مناطق محروم خاش است. 


معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر تهران ادامه داد: در زمینه رنگ‌آمیزی مدارس این منطقه محروم نیز مشارکت داشته و از روزهای آینده با تجهیزات و امکانات بهتر و بیشتری خدمات شایسته‌ای را به مردم عزیز این منطقه ارائه می‌دهیم.


وی از میزبانی مردم و همکاری مسئولان شهرستان خاش در زمینه خدمت‌رسانی به مهمانان و کاروان سلامت و داوطلبان جمعیت هلال احمر تهران قدردانی و بر ضرورت رفع برخی نواقص مانند اینترنت و تامین امکانات سرمایشی و تجهیزات دندانپزشکی با کیفیت مناسب تاکید کرد.

به گزارش ایرنا عوامل هلال احمر استان تهران در قالب یک کاروان در راستای طرح ملی نذر آب جمعیت هلال احمر با حضور پزشکان و پیراپزشکان داوطلب هلال احمر، خدمات مختلف و متنوعی را به هموطنان ارائه می‌کنند.

در راستای اجرای این طرح که از امروز کلید خورده و تا چهارم شهریور ادامه دارد، پزشکان، پیراپزشکان و کارکنان هلال احمر استان تهران به مردم منطقه خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌دهند.

۷۳۱۰**۶۰۸۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =