۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۲۴
کد خبرنگار: 2837
کد خبر: 83447693
۰ نفر

برچسب‌ها

برتری تیم فوتسال پارس آرا شیراز مقابل دریژنو شهرکرد

شیراز- ایرنا- تیم پارس آرا شیراز درهفته دوم رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان کشور تیم دریژنو شهرکرد را مغلوب و به رده سوم جدول صعود کرد.

این بازی که جمعه در سالن نصیری شیراز برگزارشد تیم میزبان با ارایه یک بازی خوب با نتیجه ۲ بر یک دریژنو را شکست داد و به دومین پیروزی پی در پی دست یافت.

نیمه نخست این دیدار با وجود برتری نسبی تیم پارس آرا  گلی به ثمر نرسید و ۲ تیم مساوی به رختکن رفتند.

اما در نیمه دوم تیم پارس آرا که نمی خواست این بازی خانگی را از دست بدهد، بازی هجومی را در دستور کار خود قرار داد و به آنچه که می خواست دست یافت.

دقیقه ۲۶ بازی بر روی یک کار گروهی، نگین مسجدی با ضربه ای دقیق تور دروازه دریژنو را به لرزه درآورد و تیمش را یک برصفر پیش انداخت.

تیم میهمان پس از دریافت گل بازی بهتری را انجام داد و توانست از اشتباه مدافعان میزبان استفاده کند و با ضربه الهام شیخی بازی را به تساوی بکشاند.  

اما این پایان کارنبود و شاگردان نجمه برزگر سرمربی تیم پارس آرا دوباره نبض بازی را در دست گرفتند و در دقیقه ۳۷ با ضربه  بهاره رستم پور دروازه دریژنو  را باز کردند و به یک پیروزی شیرین دست یافتند.

 سرانجام این بازی نیز با نتیجه ۲ بر یک به سود میزبان پایان یافت و آنها به رده سوم جدول رفتند.

بازی سختی مقابل حریف داشتیم

سرمربی تیم پارس آرای شیراز پس از بازی در گفت و با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: بازی سختی مقابل دریژنو داشتیم که با تلاش بازیکنان توانستیم با دست پرمیدان را ترک کنیم .

نجمه برزگرادامه داد: تیم دریژنو نسبت به فصل قبل تغییر زیادی کرده بود و بازیکنان خوبی هم به خدمت گرفته انداما در این دیدار اسیر بازی خوب بازیکنان ما شدند.

وی اضافه کرد: مدیر باشگاه می کوشد تا مشکلات مالی را بر طرف کند و همین که تیم در شیراز ماندگار شد جای تشکر دارد و انتطار داریم به این تیم از سوی مسئولان استان کمک شود.

سرمربی تیم پارس آرا گفت: این بازی دیگر تمام شد و باید تمرکز خود را معطوف به بازی هفته سوم که با شهروند در ساری داریم، بکنیم .

دومین شکست پویندگان صنعت فجر رقم خورد

همچنین تیم پویندگان صنعت فجر شیراز دیگر نماینده استان فارس در لیگ برتر  در آبادان با نتیجه سه بر ۲ مغلوب تیم نفت این شهر شد  تا دومین شکست این تیم رقم بخورد .

در پایان هفته دوم تیم های هیات خراسان رضوی، سایپا تهران و پارس آرا شیراز با ۶ امتیاز به ترتیب در رده  اول تا سوم قراردارند.

 تیم های دریژنو و صنعت فجر شیراز هم بدون امتیاز در رده سیزدهم و چهاردهم قرار دارند.

در رقابت های فوتسال برتر بانوان ایران ۱۴ تیم حضور دارند و به صورت دوره ای با هم بازی می کنند.

۹۶۰۰ / ۱۸۷۶

اخبار مرتبط