۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۲۹
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83447691
۶ نفر

برچسب‌ها

قیمت بلیط  بازی‌های شاهین بوشهر نصف شد

بوشهر-ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر از کاهش نرخ بلیط بازی های شاهین از ۲۰۰ به ۱۰۰ هزار ریال خبر داد.

ابوذر دهدار روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: باتوجه به قیمت اعلام شده بلیط و خواسته مردم ورزش دوست بوشهر و هواداران تیم با پیشنهاد باشگاه شاهین شهرداری و پیگیریهای‌ انجام شده با هماهنگی هیات فوتبال استان و سازمان لیگ قیمت بلیط‌ها  کاهش یافت.

وی خطاب به هواداران شاهین بوشهر گفت: تمام تلاش مجموعه شورای شهر و شهرداری در باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در ۴ سال گذشته ارتقا سطح شور و نشاط در جامعه بوده که این مهم با همت همه عوامل و هواداران با صعود به لیگ برتر محقق شد.

دهدار ادامه داد: در این راستا از هواداران انتظار است همچون گذشته با تمام وجود تیم خود را حمایت کنند و در فراز و نشیب‌ها همراه و همیار کادر فنی و بازیکنان باشند.

فروش بلیت بازی شاهین شهرداری بوشهر و سپاهان اصفهان از ساعت ۱۸  امروز از طریق سایت اینترنتی www.pin۹۰.ir قابل انجام است.

ورود افراد به ورزشگاه فقط با کارت ملی میسر است و افرادی که کارت ملی ندارند حتی با وجود خرید بلیط امکان ورود به ورزشگاه را ندارند.

افراد زیر ۱۵ سال نیز  اگر شناسنامه جدید که بارکد دارد داشته باشند امکان ورودشان به ورزشگاه وجود دارد.

سامانه حداقل چهار ساعت قبل از  مسابقه بسته می‌شود و همچنین از سه ساعت قبل از آغاز بازی ورود به استادیوم از طریق گیت‌های الکترونیکی مهیا خواهد بود.

افرادی که ایمیل اختصاصی برای ثبت نام ندارند و یا قادر به ساخت ایمیل نیستند باید به کافی نت‌ها مراجعه تا با ساخت ایمیل و ثبت نام در سامانه بلیط بازی را خریداری کنند.

گفتنی است بلیط فروشی کاغذی جلوی  ورزشگاه به هیچ عنوان انجام نمی‌شود.

سازمان لیگ اعلام کرده است دیدار تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و سپاهان اصفهان با یک روز تاخیر روز شنبه دوم‌ شهریور ساعت ۲۰:۱۵ در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر برگزار می‌شود.

۷۲۱۲/۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =