۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۱۱
کد خبرنگار: 2493
کد خبر: 83447683
۰ نفر
حضور سینما خاطره در ۵٧ روستای کشور

تهران_ ایرنا_ طرح اکران ملی سینما سیار در دومین روز از فعالیت خود به ملاقات کودکان بیمارستان فوق تخصصی کودکان اکبر مشهد رفت.

به گزارش خبرنگار سینمایی ایرنا، در ادامه طرح سینما خاطره هم‌زمان با افتتاح سی و دومین جشنواره فیلم کودک اصفهان در بیمارستان کودکان اکبر مشهد سینما خاطره دومین روز فعالیت خود را شروع کرد. 
در این ملاقات که در حضور مدیر کل ارشاد استان خراسان رضوی و جمعی از مدیران فرهنگی و مدیران بیمارستان اکبر برگزار شد، کودکان بستری در بیمارستان به همراه خانواده خود به تماشای فیلم شهر موشها نشستند. 
در ادامه در استان سیستان و بلوچستان در روستای حمزه آباد، در مشکین شهر در منطقه کوی ولایت، در مشهد در روستای مهدی آباد، در یاسوج منطقه دهدشت، در استان فارس منطقه بخش افزر، در ایلام در منطقه دهلران، در خرم آباد لرستان در مناطق ناوه کش، رحیم آباد، علی آباد خرم آباد و در تنکابن مازندران در منطقه توساکی اکران های سینما خاطره انجام شد. 
سپس در شهر تهران سینما خاطره میزبان ابراهیم آباد، شترخوار، نوده بالا، نوده پایین، وهن آباد که بعلت نبود سالن مناسب در این مناطق کودکان در سالن روستای حسن آباد گرد هم آمدند و در دوسانس به تماشای فیلم های سینما خاطره نشستند.
در ادامه این اکران‌ها در ارومیه منطقه اشنویه، کاشان در مناطق فخره، نوش آباد، حسین آباد، در استان هرمزگان در منطقه هرنگ، خوزستان در منطقه زویه، قشم در منطقه لافت بخش مرکزی، کرمانشاه در منطقه صحنه، گناباد در مناطق بیهود و نوده گناباد رسید. 
پس از پایان روز دوم جمعا سینما خاطره مهمان ٥٧ روستا در سطح کشور بوده است.

«سینماخاطره» که با هدف ایجاد نشاط و شادی در قالب نمایش فیلم‌های شاد، موزیکال و خاطره‌انگیز برای کودکان ونوجوانان مناطق محروم تدارک دیده شده است؛ به صورت رایگان برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =