۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۵۷
کد خبرنگار: 1061
کد خبر: 83447673
۰ نفر

برچسب‌ها

عالیشاه و تارتار به کمیته انضباطی احضار شدند

تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس و سرمربی نفت مسجد سلیمان از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای ادای توضیحات به این نهاد رسمی احضار شدند.

«امیدعالیشاه» کاپیتان دوم تیم پرسپولیس در دیدار روز گذشته (پنجشنبه) مقابل پارس جنوبی جم به وضعیت زیر ساخت‌های ورزشگاه آزادی انتقاد کرد و گفت: اگر هوادارانی که پول می‌دهند نتوانند بلیت بگیرند و به ورزشگاه بیایند، تیم ما ضربه می‌خورد.

او مدعی شد لیگ برتر فوتبال برای استاندارد سازی ورزشگاه با تاخیر آغاز شد اما احساس می‌شود کار کارشناسی روی این موضوع انجام نشده و اتفاق خاصی هم در ورزشگاه‌ها صورت نگرفته است.

بر همین اساس فدراسیون فوتبال امروز جمعه اعلام کرد این بازیکن به دلیل اظهارات غیرمسولانه درباره عوامل برگزاری باید در کمیته انضباطی حاضر شود.

همچنین «مهدی تارتار» سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان پس از دیدار این تیم مقابل تراکتورسازی درباره عملکرد «علیرضا فغانی» ‌داور مسابقه اظهاراتی را بیان کرد که بر این اساس کمیته انضباطی او را نیز اظهار کرد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تاکید کرد که حق باشگاه نفت مسجدسلیمان در اعتراض به داوری مطابق قوانین و آیین نامه‌ها موجود است و این باشگاه می‌تواند تا ۴۸ ساعت با ارائه شکایت رسمی به سازمان لیگ فرآیند مربوطه را از طریق قانونی پیگیری کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =