۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۳۸
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 83447668
۰ نفر

برچسب‌ها

امید به آینده در کشور باید تقویت شود

زنجان - ایرنا - فرماندار زنجان گفت: امید به آینده باید در کشور تقویت شود، در آینده ای نه چندان دور، دیگر کشورها برای برقراری ارتباط با ایران، صف خواهند کشید.

رضا عسگری در سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته زنجان بود، افزود: ملت ایران در برابر همه سختی ها و مشکلات ایجاد شده از سوی دشمنان انقلاب و نظام، صبوری کرده و با حضور در صحنه های مختلف ازجمله جنگ تحمیلی و تقدیم شهدای بسیار از اقتدار و تمامیت ارضی کشور دفاع کرده اند و این نشان می دهد که آنان همواره در پای انقلاب و نظام بوده و هستند.

وی با بیان اینکه امروز دشمنان جمهوری اسلامی ایران سعی دارند به عناوین مختلف مردم را از انقلاب و نظام ناامید و ناراضی سازند اظهار داشت: در چنین شرایطی باید از تمام ظرفیت ها در مسیر ناامیدی دشمنان استفاده کنیم و دولتمردان نیز عزم خود را جزم کرده اند تا از این شرایط عبور کنیم و به همین دلیل نیز روز به روز به ثبات نزدیک تر می شویم و اختلاف سلیقه ها نیز به حداقل رسیده است.

عسگری با تاکید براینکه استفاده از طرفیت های موجود باعث شده است تا شاهد موفقیت ها و پیشرفت های همه جانبه باشیم، افزود: مقام معظم رهبری به عنوان یکی از عوامل اصلی در پیشرفت انقلاب و نظام است و در مقاطع حساس با رهنمودهای حکیمانه خود مسیرهای اصلی را برای رشد و ترقی کشور، نشان داده اند.

وی خاطرنشان کرد: اتکا به درون، توجه به جوانان، دانش و علم و ایجاد زیرساخت های لازم بدون اتکا به بیگانگان از مهمترین عوامل پیشرفت کشور می باشد و این موضوع موجب شده است تا شاهد پیشرفت در حوزه های مختلف باشیم و امروز نیز ادامه این مسیر و رسیدن به قله های افتخار و بالندگی با قوت هرچه تمام ادامه دارد.

فرماندار زنجان گفت: امروز ایران اسلامی بطور تمام قد در برابر دشمنی های آمریکا ایستاده است و این مقاومت و پایداری باعث شده تا رئیس جمهور آمریکا که خود را کدخدای جهان می داند روزانه چندین پیام رسمی برعلیه کشورمان صادر کند اما نتواند کاری از پیش ببرد.

عسگری تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی به سرگردگی آمریکا تلاش دارند با انواع توطئه و دسیسه ها به انقلاب، نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران ضربه وارد کنند اما با حفظ و تقویت وحدت و انسجام و استفاده از تمام ظرفیت های داخلی، هیچ خللی در کارهای رو به پیشرفت، ایجاد نشده و این دشمنان را سخت مستاصل و ناامید کرده است.

وی اظهار داشت: رئیس جمهور آمریکا (ترامپ) هر پیامی که می دهد کشورها برعکس آن را انجام داده و از او تاثیر نمی پذیرند و از ظرفی نیز ثبات، اقتدار، وحدت و انسجام در کشور ما رو به روز بیشتر می شود.

عسگری، مبارزه جدی با رانت و فساد را لازم و ضروری خواند و  افزود: اگر با قدرت با فساد مقابله شود در این صورت به اعتماد مردم  خدشه وارد نمی شود و مسیر رشد و پیشرفت با قوت ادامه می یابد.

وی تاکید کرد: امروز ایران اسلامی یکی از کشورهای امن منطقه است و دشمن تلاش دارد عوامل اثرگذار در کشور را مورد هجمه قرار دهد تا بلکه بتواند به اهداف نامشروع خود دست یابد.

عسگری یادآور شد: در هفته دولت امسال ۱۴۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰۹ میلیارد تومان در سطح این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید و سعی بر این بود که این طرح ها،  محوری و تاثیرگذار باشند.   

۶۰۸۴/۸۰۶۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =