تکمیل طرحهای نیمه تمام شهرستان گتوند پیگیری شود

دزفول-ایرنا- امام جمعه گتوند گفت: مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی تکمیل طرح های نیمه تمام شهرستان را با جدیت پیگیری کنند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام اسماعیل اسدپور در خطبه های نماز جمعه این هفته گتوند در مصلای امام خمینی(ره) این شهرستان از تکمیل نشدن طرح های نیمه تمام انتقاد کرد و افزود: تکمیل این پروژه‌ها  نیازمند پیگیری و کار جهادی مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی است. 
وی اضافه کرد:آسفالت معابر و خیابان ها و مسیرهای حفاری شده از جمله کارهایی است که باید در اسرع وقت انجام شود.
امام جمعه گتوند با اشاره به نامگذاری یکم شهریور به عنوان روز پزشک، این روز را به پزشکان ایران، بویژه شهرستان تبریک گفت: همت و دغدغه پزشکان، دغدغه پیامبر اکرم(ص) باشد و بنا به توصیه های ایشان، پزشکان دقت و جهاد و تلاش در کار را آویزه گوش خود قرار دهند.
حجت الاسلام اسدپور همچنین با اشاره به آغازهفته دولت و تبریک این هفته به دولتمردان گفت: در هفته دولت باید به بینش راهبردی رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب برگردیم.
وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص گام دوم انقلاب و ویژگی های یک دولت اسلامی افزود: دولتمردان به شعارهای انقلاب و حمایت از جریان های انقلابی توجه کامل داشته باشند.
امام جمعه گتوند ادامه داد: جریان انقلابی را حزبی تفسیر نکنیم، همه باید به انقلاب اسلامی اعتقاد داشته باشیم و در هر کدام از جناح ها کسانی که شاخصه های انقلابی گری و تفکر انقلابی داشته باشند، در دولت اسلامی می توانند افراد برجسته ای باشند.
حجت الاسلام اسدپور به دیگر بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص دولت اشاره کرد و گفت: تهیه برنامه های  اجرایی برای تحقق اقتصاد مقاومتی، نگاه به نیروها و ظرفیت های داخلی، نظارت دقیق برعملکرد دستگاه ها و جلوگیری از شکل گیری کانون های فساد از وظایف دولتمردان است که باید توجه لازم در این خصوص را داشته باشند.
وی در ادامه بر حضور مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی در نماز جمعه تاکید کرد و افزود:مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان گتوند و یک عضو از شورای اسلامی شهر برای پاسخگویی به برخی از سولات مردم در نماز جمعه حضور مستمر داشته باشند. 
امام جمعه گتوند در پایان با اشاره به موکب شهدای شهرستان گتوند برای استقبال و پذیرایی از زائران کربلای معلا در مرز چذابه گفت: خیرین شهرستان برای احداث این موکب همکاری کنند، تا یک موکب در شان مردم شهرستان ساخته شود.
۷۴۶۷/۶۰۰۲


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =