امام جمعه موقت سروآباد: بیان مطالب در فضای حقیقی و مجازی باید یکی باشد

سنندج - ایرنا - امام جمعه موقت سروآباد گفت: آنچه که در فضای حقیقی اتفاق می افتد باید در فضای مجازی نیز به همان صورت بیان شود تا عموم افراد جامعه از آن مطلع باشند.

ماموستا علی سبحانی در خطبه های نماز جمعه این هفته سروآباد با اشاره به دغدغه فرماندار این شهرستان نسبت به عدم انعکاس خدمات دولت در فضای مجازی گفت: خدماتی که توسط دولت برای مردم انجام می شود باید به درستی و با صداقت منعکس شود.
وی با تبریک فرا رسیدن هفته دولت اظهار داشت: هفته دولت بهترین فرصت برای بیان عملکرد و خدمات انجام شده نظام و دولت در جامعه است تا همه مردم از این خدمات و اقدامات با خبر باشند.
امام جمعه موقت سروآباد یادآور شد: امروز یکی از دغدغه های مسئولان نظام و دولت خدمتگزاری بیشتر به مردم است و مردم نیز باید قدردان خدمات و اقدامات انجام شده باشند و از ایجاد تفرقه و اختلاف که به نفع دشمنان نظام است، دوری کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: این دنیا مزرعه آخرت است و کسانی که عمل صالح و کردار نیک انجام می دهند از مرگ ترس و هراسی ندارند و مرگ برای آنها شیرین خواهد بود.
ماموستا سبحانی افزود: کسانی که عمل و کردار صالح انجام نداده و در راه ظلمت و تاریکی قدم گذاشته اند همواره از مرگ در هراس هستند و در همان لحظه ای که آنها را در قبر می گذارند، جهنم به آنها نشان داده می شود.

کامیار میرزایی فرماندار سروآباد

فرماندار سروآباد نیز در سخنانی با تبریک فرا رسیدن هفته دولت به تشریح برنامه های این هفته در شهرستان پرداخت و گفت: در گرامیداشت هفته دولت تعداد ۳۶ طرح و پروژه در سطح شهرستان با هدف خدمت رسانی و محرومیت زدایی افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

کامیار میرزایی افزود: بیش از ۱۸۰ میلیارد ریال پروژه در سطح شهر و روستاهای شهرستان سروآباد در بخش های عمران، راه، آبرسانی، ورزشی، ‌ گاز رسانی، خدماتی، برق رسانی و کشاورزی افتتاح می شود.

وی یادآور شد: ۶۰ میلیارد ریال طرح و پروژه در سطح ۲ شهر سروآباد و هورامان و بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال نیز در سطح ۷۳ روستای تابعه شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

میرزایی تاکید کرد: با توجه به کمبود اعتبارات در سطح استان و شهرستان، دولت تمام عزم خود را برای رفع محرومیت و توسعه و پیشرفت شهرستان مرزی سروآباد جزم کرده و اجرای پروژه ها و طرح های عمرانی و محرومیت زدایی همچنان ادامه دارد.

وی با انتقاد از عدم انعکاس خدمات دولت در جامعه گفت: خدمات و اقداماتی که دولت در راستای محرومیت زدایی و توسعه استان کردستان و شهرستان سروآباد انجام می دهد آنچنان که باید و شاید در فضای جامعه منعکس نمی شود ولی برخی خبرهای غیر واقعی بسرعت در جامعه منتشر می شود.

میرزایی اظهار داشت:‌ بیان کردن این موارد که خلاف واقعیت است، موجب پیشرفت و توسعه استان کردستان و شهرستان سروآباد نیست بلکه باعث پسرفت می شود و این همان چیزی است که به نفع دشمنان نظام و ملت است.

۲۰ میلیارد ریاب طرح در اورامان افتتاح می شود

بخشدار هورامان نیز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این شهر از افتتاح و کلنگ زنی بیش از ۲۰ میلیارد ریال پروژه در هفته دولت در این منطقه هورامان داد.

صباح محمدی اظهار داشت: هفته دولت فرصتی است تا مسئولین مروری بر کارنامه یکساله خدمتشان داشته باشند و گزارشی از عملکرد دولت  را به مردم ارائه دهند.

وی افزود: در هفته دولت پروژه گازرسانی به روستاهای ناو، نوین و کلجی با اعتباری بیش از چهار میلیارد ریال کلنگ زنی و گازرسانی به روستای ژیوار به عنوان بزرگترین روستای بخش اورامان با اعتباری بیش از سه میلیارد ریال به بهره برداری می رسد .

وی گفت: مدرسه سه کلاسه روستای کماله از محل اعتبارت خیر مدرسه ساز و استانی با اعتباری بیش از ۹ میلیارد ریال و مدرسه ۱۲ کلاسه شهر اورامان تخت با اعتباری بیش از هفت میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی اداره کل نوسازی مدارس کردستان کلنگ زنی می شود .

محمدی اظهار داشت: بهره برداری از آسفالت معابر سطح شهر اورامان تخت به  ارزش چهار میلیارد ریال و افتتاح سالن ورزشی شهر اورامان تخت با اعتباری بیش از پنج میلیارد ریال در هفته دولت در سرپیر اورامان تخت کلنگ زنی خواهد شد.

۷۳۵۴/ ۹۱۰۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =