۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۱۷
کد خبرنگار: 1829
کد خبر: 83447613
۰ نفر

برچسب‌ها

میز خدمت جهادی در مصلای کرمان دایر شد

کرمان - ایرنا - میز خدمت جهادی به مناسبت هفته دولت با حضور استاندار کرمان و مدیران کل کمیته امداد امام خمینی (ره)، هلال احمر، بهزیستی، اتاق اصناف و تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مصلای امام علی (ع) کرمان برگزار و به درخواست های ۵۰ نفر از مراجعان رسیدگی شد.

به گزارش ایرنا، استاندار کرمان و جمعی از مدیران استانی پس از اقامه نماز جمعه در محل مصلای کرمان به درخواست ها و پرسش های مردمی پاسخ دادند.

استاندار کرمان در حاشیه برپایی میز خدمت در مصلای امام علی (ع) شهر کرمان گفت: این برنامه در آستانه هفته دولت و با برنامه ریزی و تلاش بسیج کارکنان دولت طرح ریزی و اجرایی شده است تا زمینه ارتباط مستقیم و چهره به چهره مردم با استاندار و جمعی از مسئولان فراهم شود و درخواست های مردمی مورد رسیدگی قرار گیرد.

محمدجواد فدائی از راه اندازی میز خدمت به عنوان اقدامی نیک در راستای کمک به حل مشکلات مردم یاد کرد و ادامه داد: در استانداری کرمان با بهره گیری از سامانه سامد زمینه ارتباط مردم با استاندار کرمان فراهم است اما اینگونه برنامه ها نیز به عنوان یک اقدام فوق العاده اثرگذار است.

وی تصریح کرد: تداوم برگزاری حضور مدیران پس از نماز جمعه در قالب میز خدمت جهادی زمینه اقدام مناسبی است که می تواند حل مشکلات مردم را تسهیل کند.

وی یادآور شد: در این دیدار درخواست های مردم در حوزه های اشتغال، دستگاه های اجرایی و تسهیلات مطرح و دستورات لازم برای پیگیری آنها صادر شد.

۳۰۲۹/۷۴۴۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =