۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۳۲
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83447610
۰ نفر

برچسب‌ها

هفته دولت فرصت بازشناسی سیره شهیدان رجایی و باهنر است

یزد - ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: هفته دولت ( ۲ الی ۸ شهریور) فرصت بسیار خوبی است تا دولتمردان کشورمان به بازشناسی سیره شهیدان رجایی و باهنر بپردازند و آن را الگوی عملی خود در خدمت رسانی به نظام و مردم قرار دهند.

آیت الله محمدرضا ناصری یزدی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهر افزود: رمز ماندگاری خاطره شهیدان رجایی و باهنر به خاطر ایمان و اخلاص در عمل و تلاش برای حل مشکلات مردم از سوی آنها بوده است .

وی ادامه داد: راه عزت و موفقیت مسئولان در شناخت راه شهیدان است و باید همواره برای تحقق اهداف مقدس آنها وظایف قانونی خود را جهادی و انقلابی انجام دهند.

امام جمعه یزد به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در دیدار هیات دولت اشاره کرد و افزود: باید توصیه‌های مقام معظم رهبری نقشه راه حرکت دولتمردان قرار گیرد.

ناصری یزدی تصریح کرد: توجه به مسائل فرهنگی و اقتصادی و حل مشکلات معیشتی مردم باید با جدیت توسط مسئولان حل و فصل و رسیدگی شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمه یزد به اهمیت ایستادگی بر اصول و ارزش‌های دینی و انقلابی به عنوان دیگر وظیفه مهم مسئولان دولتی تاکید کرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان یزد خاطرنشان کرد: باید در برابر دشمنان ید واحده باشیم و تا آخر مقاومت کنیم که شکست استکبار جهانی نزدیک است.

در ۲۸ محل شهر و روستا در استان یزد نمازجمعه اقامه می‌شود.

۷۵۳۶/ ۲۰۴۷

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =