رونمایی رادار پیشرفته ساخت داخل موجب شادی عمومی شد

شهرری ـ ایرنا ـ امام جمعه موقت شهرری گفت: رونمایی رادار پیشرفته ساخت داخل توسط رییس‌جمهوری طی چند روز اخیر موجب شادی عمومی در میان مردم شده است که باید اینگونه اقدامات بیش از گذشته در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام عبدالعلی ابراهیمی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرری در حرم عبدالعظیم(ع) افزود: تکیه مسئولان کشور به نیروهای داخلی علاوه بر اینکه موجب خنثی شدن نقشه های شوم دشمنان می‌شود، روحیه خودباوری و اتحاد را نیز در میان مردم تقویت می‌کند.

سامانه بومی پدافند برد و ارتفاع بلند «باور۳۷۳» روز ۳۱ مردادماه امسال با حضور رییس‌جمهوری رونمایی شد.

خطیب جمعه شهرری در ادامه با اشاره به اینکه کشور با بی‌سابقه‌ترین تحریم‌های تاریخ بشریت روبه‌رو است گفت: ملت بزرگ ایران با بصیرت و آگاهی کامل عملکرد مسئولان را زیر نظر دارند و خدوم خدمتگزاران صدیق کشور هستند.

وی تاکید کرد:‌ مسئولان باید بدانند که ملت بزرگ ایران فرق میان مسئول خادم را از خائن تشخیص می‌دهند و مدیران نظام اسلامی باید روحیه مردمی و جهادی داشته باشند.

ابراهیمی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات مدیریت جدید قوه قضاییه در مبارزه با فساد عنوان کرد: برای مردم ایران بسیار سخت است که هر روز خبر اختلاس برخی افراد و مسئولان در رسانه ها منتشر می‌شود ولی تمامی آحاد جامعه از مبارزه و برخورد قوه قضاییه با مفسدان خرسند هستند.

وی گفت:‌ منافقان و اختلاسگران جایی در نظام اسلامی ندارند و باید قوه قضاییه در احقاق حق مردم با قوت و شدت بیشتری با کسانی که به‌جای خدمت به مردم به دنبال پر کردن جیب‌های خود هستند برخورد کند.

۳۲۱۸/ ۱۰۰۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =