۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۳۵
کد خبرنگار: 1184
کد خبر: 83447547
۱ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه ایرانشهر: کارخانه بافت بلوچ احیا شود

زاهدان- ایرنا- امام جمعه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان بر احیا کارخانه بافت بلوچ و جذب نیروهای منتظر به کار در این واحد نساجی تاکید کرد و گفت: باوجود تاکید مقام معظم رهبری بر احیای بافت بلوچ و اختصاص اعتبار کافی اما متاسفانه هنوز این واحد نساجی فعالیت خود را شروع نکرده است.

حجت‌الاسلام سید شجاع‌الدین ابطحی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ایرانشهر اظهار داشت: بسیاری از جوانان برای کار در این واحد نساجی امتحان داده‌اند و منتظر جذب هستند اما هنوز هیچ خبری برای فعالیت این واحد نیست. 

وی اظهارداشت : رهبر معظم انقلاب اعلام کردند که بافت بلوچ به بخش خصوصی واگذار نشود و تحت حمایت دولت باشد، با وجودی که دولت اعتبار لازم را اختصاص داده و ماشین‌آلات جدید خریداری شده اما علت فعال نشدن آن مشخص نیست. 

امام جمعه ایرانشهر گفت: امیدواریم پیمانکار این واحد نساجی را مقصر نداند که به سرنوشت فرودگاه ایرانشهر دچار شودف این فرودگاه چند سال قبل با چهار میلیارد تومان اعتبار تکمیل می شد اما آنقدر طول دادند که برای تکمیل آن ۱۲ میلیارد تومان هزینه شد. 

حجت‌الاسلام ابطحی با تاکید بر ضرورت توجه به مساله معنویت و اخلاق یادآور شد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به محور اخلاق و معنویت توجه ویژه کردند و وظیفه نظام اسلامی و دستگاه‌های حاکمیت برای ارتقا اخلاق و معنویت را مهم دانستند و از نظر ایشان باید به توسعه ارزش‌هایی مثل اخلاص، ایثار، توکل و نظارت بر عملکرد ادارات توجه شود.

۷۳۱۴**۶۰۸۱

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =