هفته دولت بهترین فرصت برای ارایه دستاوردهای نظام اسلامی است

اراک - ایرنا - امامان جمعه استان مرکزی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ها با تبریک هفته دولت، این ایام را بهترین فرصت برای ارایه دستاوردهای نظام اسلامی عنوان کردند.

به گزارش ایرنا، امام جمعه شهرستان خمین گفت: هفه دولت ظرفیتی ملی است تا دولتمردان بیشتر با بدنه جامعه تماس گرفته و همدلی دولت و ملت تعمیق شود.

حجت الاسلام سید« علی حسینی پور » در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه خمین  افزود: خدمت رسانی به اقشار محروم و نیازمند جامعه در مناطق شهری و روستایی سبب تقویت امید و نشاط اجتماعی و ایجاد امید در مردم به نظام اسلامی می شود.
وی تاکید کرد: عملکرد درست مسئولان باعث جلب رضایت خدا و مردم می شود.
خطیب جمعه خمین تصریح کرد: انتظار است در شرایط تحریم مسئولان کشور خلاقیت و برنامه های کارآمد بیشتری داشته باشند تا جامعه از وضعیت سخت اقتصادی عبور کند.
حجت الاسلام حسینی پور گفت:  شهید رجایی در مسیر خدمت صادقه به مردم حرکت می کرد و دولتمردان شهیدان رجایی و باهنر را در خدمت به مردم الگوی خود قرار دهند.
وی افزود: عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری توسط مسئولان شاه کلید گره گشایی از مشکلات است.
امام جمعه خمین ادامه داد: وحدت مسئولان و مردم بزرگترین سد در مقابل توطئه دشمنان نظام است.
حجت الاسلام حسینی پور اظهار داشت: اقتدار نظام در مرزهای خاکی، هوایی و آبی در جهان بی نظیر است.

ولایت فقیه و ارزش های دینی مهمترین داشته نظام اسلامی است

امام جمعه شهرستان اشتیان گفت: نظام اسلامی دارای سرمایه بزرگی به نام ولایت فقیه و ارزش های دینی و انقلابی است که کشور را در برابر توطئه دشمنان بیمه کرده است.

حجت الاسلام «غلامرضا نیشابوری» در خطبه های نماز جمعه شهرستان آشتیان افزود: دشمنان ایران اسلامی در ۴۰ سال اخیر بارها کوشیده اند که به انقلاب اسلامی ضربه بزنند اما مردم فهیم و پایبندی به ارزش های انقلابی و دینی همواره سدی محکم در برابر آنان بوده است.

وی با تبریک هفته دولت بیان کرد: دولت های مختلف در نظام اسلامی خدمات زیادی داشته اند که مردم باید بیش از پیش از آنان آگاه شوند و در شرایط تحریم و فشارهای اقتصادی حلقه مدیریتی کشور و مردم هوشمندانه کتار هم می مانند تا از این پیچ تند نیز با سلامت عبور شود.

نماز عبادی و سیاسی جمعه در ۳۳ نقطه شهری استان مرکزی برگزار می شود.

۹۹۳۰/۶۰۱۳/

برچسب‌ها