قوه‌قضاییه مبارزه با مفسدان را با قدرت ادامه دهد

مهاباد- ایرنا- امام جمعه مهاباد با بیان اینکه مفسدان اقتصادی نقش بسیار مخربی در اقتصاد کشور دارند، گفت: قوه‌قضاییه باید مبارزه با این مفسدان را با قدرت ادامه دهد.

ماموستا عبدالسلام امامی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته مهاباد افزود: مردم به دنبال اجرای عدالت و برخورد جدی دستگاه قضا با مفسدان و دانه درشت‌های اقتصادی هستند.

وی با اشاره به ضرورت ادامه‌دار بودن مبارزه با فساد اقتصادی در جامعه بیان کرد: برخورد قاطعانه و بدون اغماض با مفسدان اقتصادی علاوه بر دفاع از حقوق بیت‌المال موجب ایجاد امید در میان اقشار مختلف جامعه می‌شود.

وی با تبریک فرا رسیدن هفته دولت عنوان کرد: مسوولان، توجه به نیازهای مردم و رویکرد خدمت صادقانه به آنان را در دستگاه‌های خود در دستور کار قرار دهند و فرصت خدمت‌رسانی به جامعه را مغتنم بشمارند.

امام جمعه مهاباد با اشاره به اینکه دولتمردان باید با حرکت جهادی و به دور از سیاست‌زدگی به مردم و کشور خدمت کنند، ادامه داد: حرکت جهادی و تلاش مضاعف باید جزء اولویت مدیران دستگاه‌های اجرایی باشد زیرا تحقق آن موجب حل مشکلات و توسعه درست کشور می‌شود.   

ماموستا امامی روز پزشک را به زحمتکشان این عرصه نیز تبریک گفت و افزود:  اهمیت علم پزشکی در میان مسلمانان ریشه در اعتقادات و آموزه‌های اسلامی داشته و یکی از دلایل پیشرفت این علم توجه به تعالیم دینی و دستورهای قرآن کریم است.

هفته اول شهریور هر سال به مناسبت شهادت محمدعلی رجایی و محمدجواد باهنر،  ۲ دولتمرد بزرگ انقلاب اسلامی، به عنوان هفته دولت نام‌گذاری شده است.

یکم شهریورماه به مناسبت زادروز ابوعلی سینا بعنوان روز پزشک نامگذاری شده است.

۹۹۰۳/۶۱۸۵/۲۰۹۳

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =