۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۱
کد خبرنگار: 851
کد خبر: 83447491
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه رشت: مسیر برای رونق تولید هموار شود

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت ضمن تبریک به‌مناسبت فرارسیدن هفته دولت تأکید کرد که مسئولان بکوشند تا مسیر و راه برای رونق تولید در کشور هموار شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته رشت با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با دولتمردان  افزود: تلاش برای رونق تولید، کمتر از جهاد نیست.
وی با بیان اینکه در همه دولت ها ما ایستایی نداشتیم اما اگر توجه عام می شد قطعا گام های بلندتری برداشته می شد، اظهار داشت: اعضای مجلس شورای اسلامی باید التزام عملی به شعارهای انقلاب و حمایت از آن داشته باشند و توجه به اقتصاد مقاومتی را مورد اهتمام قرار داده و  باید در دستگاه تقنین، با رانت خواری و فساد اقتصادی مبارزه شود.
وی ادامه داد: سیاه نمایی، گناه کبیره است اما اینکه هر روز تلویزیون را باز کنیم و  خبر خیانت افرادی را بشنویم که در نظام مسئولیت داشته اند، موجب شرمساری در پیشگاه مردم است.
آیت الله فلاحتی افزود: این ضعف سیستم نظارتی است؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی مسئول عزل و نصب نیستند بلکه باید در اقصی نقاط کشور نظارت کنند و مشاوره دهند.
خطیب جمعه رشت ادامه داد: هرکجا به بیگانه دلبسته شدیم ، فقیر شدیم و هرگاه به مردم تکیه کردیم، موفق بوده ایم و دولت باید جوان‌گرا باشند و از جوانانی استفاده کند که دارای تجربه هستند.
آیت الله فلاحتی تاکید کرد: نباید به مسئولیت به عنوان طعمه نگاه کرد ؛ مردم ما بصیر ، عاقل و تصمیم گیر هستند بلکه باید به احیاء ارزش ها بیاندیشیم .
وی ضمن تبریک اول شهریور روز پزشک از مسئولان علوم پزشکی خواست از کارهای جهادی جوانان حمایت کنند.
وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از مسئولان راه و شهرسازی استان خواست به  اخذ عوارض در  امامزاده هاشم پایان دهند.
۱۸۸۱/۲۰۰۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =