۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۶
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83447456
۰ نفر

برچسب‌ها

پلیس راه: مسافران بازگشت به مقصد را به شب موکول نکنند

رشت - ایرنا - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به تعطیلات پایان هفته و بازگشت تعدادی از هموطنان به شهرهای‌شان، از مسافران خواست بازگشت به مقصد را به شب و ساعت‌های پایانی موکول نکنند.

سرهنگ حسین محمدپور عصر جمعه در گفت وگو با ایرنا با اشاره به  قرار گرفتن بسیاری از روستاها  در حاشیه  جاده ها و احتمال تردد عابران پیاده و موتور سیکلت سواران در این مسیرها و احتمال دیده نشدن آنان در تاریکی شب، عرض کم جاده ها   و  افزایش تصادفات از رانندگان خواست تا  بازگشت خود را به شب هنگام موکول نکنند.

وی همچنین از رانندگان خواست از شتاب و تعجیل بی مورد   خودداری کنند و در راه ها بویژه راه های جدانشده همچون فومن- سراوان ، سیاهکل- سنگر و کوچصفهان سنگر که از راه های حادثه خیز استان هستند ، سرعت مطمئنه و قوانین راهنمایی و رانندگی را به طور کامل رعایت کنند.

 رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان همچنین در ادامه از اعمال محدودیت ترافیکی در محور آستارا- اردبیل و بالعکس طی امروز ( جمعه) از ساعت ۱۲ تا ۲۴  خبر داد و گفت: بمنظور کشش ترافیکی، تردد انواع کامیون و تریلرها به استثنای  حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی در محور  استارا- اردبیل و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ محمدپور به ترافیک کنونی در مسیرهای استان نیز اشاره و بیان کرد : در حال حاضر ترافیک مسیرهای منتهی به جاده تهران ، پرحجم ولی روان است.

گیلان مقصد پنج استان نخست کشور است  و از عید غدیر تا عید قربان، ۸۰۷ هزار و ۷۵۱ دستگاه خودرو وارد گیلان و ۷۵۵ هزار و ۹۶۴ دستگاه خودرو از استان خارج شده اند.

۷۲۹۶/۲۰۰۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =