۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۰۵
کد خبرنگار: 2693
کد خبر: 83447432
۰ نفر

برچسب‌ها

بهره برداری از ۱۴۴ طرح عمرانی بندرعباس آغاز شد

بندرعباس- ایرنا- فرماندار بندرعباس گفت: بهره برداری از ۱۴۴طرح عمرانی به ارزش ۶ هزار و ۸۲۰ میلیارد ریال همزمان با هفته دولت در این شهرستان آغاز شد.

عزیزالله کناری روز شنبه در تشریح طرح‌های هفته دولت این شهرستان افزود: از این تعداد ۱۰۱ طرح مربوط به شهر بندرعباس،  ۲۴ طرح بخش مرکزی، ۱۰ طرح بخش تخت ، ۶ طرح بخش فین و ۳ طرح در بخش قلعه قاضی است. 
وی ادامه داد: بیشترین طرح ها به لحاظ تعداد مربوط به فصل عمران شهری و روستایی با ۵۶ طرح و به لحاظ اعتبار مربوط به فصل صنعت و معدن با ۲ هزار و ۶۷۰ میلیارد ریال است. 
وی بیان داشت: ارزش طرح های شهرستان بندرعباس به لحاظ اعتباری معادل ۳۷ درصد کل طرح‌های افتتاحی هرمزگان است.

 بهره برداری از ۶۲۰ طرح باهزینه۱۸هزارو ۴۰میلیارد ریال همزمان آغاز هفته دولت

 استاندار هرمزگان هم امروز اعلام کرد: بهره برداری از ۶۲۰ طرح باهزینه۱۸هزارو ۴۰میلیارد ریال همزمان آغاز هفته دولت در استان آغاز شد و همچنین۲۴ طرح به ارزش ۳ هزارو ۶۶۷میلیارد ریال عملیات ساخت آنها آغاز می شود

فریدون همتی افزود: در مجموع برداری و شروع عملیات ۶۴۴ طرح عمرانی به ارزش۲۱ هزارو ۷۰۷میلیارد و ۷۱۹میلیون ریال هفته دولت امسال در استان انجام می شود.

وی ادامه داد: ازاین مبلغ افزون ۲ هزار ۳۶۵میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی ، ۳ هزارو ۶۱۶میلیارد ریال استانی و ۱۵هزارو ۷۲۵ میلیارد ریال اعتبار از سایر منابع برای طرحهای یاد شده هزینه شده است.

۷۱۹۵/۶۰۴۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =