۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۷
کد خبرنگار: 1061
کد خبر: 83447409
۰ نفر

برچسب‌ها

سرپرست دبیری فدراسیون: برای فوتبال پایه برنامه بلند مدت داریم

تهران- ایرنا- سرپرست دبیری فدراسیون فوتبال گفت: برای موفقیت رده‌های پایه، برنامه بلند مدت داریم تا روند پیشرفت بازیکنان، مربیان و مسئولان این رده را فراهم کنیم.

«ابراهیم شکوری» امروز جمعه در مراسم افتتاحیه همایش یک روزه مربیان فوتبال پایه کشور افزود: سیاست فدراسیون اجرای دوره‌های حرفه‌ای برای بازیکنان، مربیان و داوران فوتبال است که بدون شک با تلاش و برنامه‌ریزی مستمر این امر اتفاق خواهد افتاد.

وی گفت: کمیته جوانان فدراسیون با گردهمایی خانواده فوتبال اتفاق مثبتی را رقم زد و امسال نیز به مدت ۱۰ روز میزبان بیش از دو هزار و ۵۰۰ استعداد فوتبال و فوتسال کشور در استان‌های قم، البرز و ساری هستیم.

وی گفت: در فوتبال ساحلی، ساری میزبان است و در بخش فوتبال دختران و پسران استان البرز میزبان خواهد بود، میزبانی فوتسال دختران نیز برعهده استان تهران و فوتسال پسران با همکاری استان قم انجام خواهد شد.

سرپرست دبیری فدراسیون افزود: امیدواریم سیاست‌های فدراسیون فوتبال برای برنامه‌های بلندمدتی که در نظر گرفته به موفقیت ختم شود.

همچنین «اکبر محمدی» مسئول کمیته جوانان و پایه فدراسیون فوتبال دراین خصوص اظهار داشت: آموزش صحیح نیاز فوتبال است و در این راه باید افرادی که با عشق تلاش می‌کنند و به موفقیت امیدوارند از آموزش‌های لازم بهره‌مند شوند.

«منصور بیک وردی» رئیس هیات فوتبال استان البرز نیز در سخنانی گفت: این استان میزبان ۵ رویداد بررگ فوتبالی کشور است که برای این موضوع به خود می‌بالد و با وجود فشردگی کار، امیدواریم میزبان شایسته‌ای برای مربیان رده‌های پایه کشور باشیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =