۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۴
کد خبرنگار: 955
کد خبر: 83447346
۰ نفر

برچسب‌ها

سرریز فناوری دفاعی در صنایع داخلی به کار گرفته شد

مشهد- ایرنا- جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: سرریز تکنولوژی دفاعی کشور در صنایع داخلی از جمله خودروسازی به کار گرفته شده و مشکلات خروج فرانسه از تامین قطعات پژو را برطرف کرده است.

سردار سرتیپ پاسدار قاسم تقی زاده در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه مشهد افزود: ساخت کامپیوتر خودروهای پژو ۲۰۶ که دارای تکنولوژی پیشرفته می باشد از جمله این اقدامات است.
وی به همکاری گسترده وزارت دفاع با نهاد های دانشگاهی کشور اشاره کرد و اظهار داشت: برای دستیابی به تکنولوژی های برتر با حدود چهار هزار دانشجوی مقطع دکتری و ۷۰۰ عضو هیات علمی دانشگاه ها همکاری داشته و در این زمینه ۴۷۷ میلیارد تومان کار مشترک با نهادهای علمی انجام داده ایم. 
جانشین وزیر دفاع گفت: با تداوم توسعه موشک های زمین به زمین، موشک زم زم و پرتابگر های موشک های کروز هدایت شونده دستاورد های مثبتی ایجاد شده است.
وی به ساخت یک فروند جنگنده بمب افکن با اتکا به توان داخلی اشاره کرد و افزود: علاوه بر این ها تولید شناورهای سطحی و زیر سطحی و ۷۰ محصول سیستمی از دیگر دستاورد های صنایع دفاعی کشور است.

سردار تقی زاده اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران بهتر از هر کشور دیگر می تواند امنیت منطقه را تامین کند و تاکید می شود ایران مقتدر می تواند از کیان اسلام دفاع کرده و فرزندان ایران در وزارت دفاع آماده خدمت به این کشور هستند.

۳۲۲۱/۶۰۵۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =