۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۲۷
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83447280
۰ نفر

برچسب‌ها

برترین‌های رقابت‌های اسپوکس استان بوشهر معرفی شدند

بوشهر-ایرنا- برترین‌های نخستین دوره رقابت‌های اسپوکس استان بوشهر روز جمعه در دشتستان معرفی و تجلیل شدند.

رئیس هیات انجمن های ورزشی استان بوشهرگفت: نخستین دوره رقابت‌های اسپوکس با عنوان یادواره شهدای ورزشکار این استان در گروه‌های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان برگزار شد.

سید روح الله علوی روز جمعه در جمع خبرنگاران افزود: با پایان این رقابت‌ها در بخش تیمی، تیمهای کانون امام خمینی (ره)، بسیج ورزشکاران و دانشگاه علوم پزشکی به ترتیب عنوان‌های نخست تا سوم را کسب کردند.

وی بیان کرد: در بخش انفرادی در گروه الف نونهالان حسین ایرج زاده، سینا عبدالهی و محسن قاسمپور  و در گروه ب نیز حسین عبدالهی، محمد اندیشمند و امیر حسین فخر الدینی به  ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

علوی اضافه کرد: در گروه الف نوجوانان سید علیرضا شاهروبندی، مصطفی روزبه و فردین نیکنام  و در گروه ب علی مزارعی نژاد، علیرضا باد صبا و  اسماعیل نوزری به ترتیب موفق به کسب رتبه های اول تا سوم شدند.

وی ادامه داد: در گروه الف جوانان محمد امین نیکخواه، علی اکبر خادمی و امیر حسین حاجی خلف پور به ترتیب رتبه های برتر را کسب کردند.

ورزش اسپوکس برگرفته از انواع ابزارهای جنگی و غیر جنگی ایران باستان به شکل ایمن (اسفنجی) است.

این رشته ورزشی از تحرک بالایی برخوردار بوده و ورزشکاران این رشته با حضور در تمرین‌های ویژه  و ارتقای سطح آمادگی جسمانی، استقامت، چابکی، سرعت و هشیاری می‌توانند در رقابت‌های قهرمانی و همگانی این رشته حاضر شوند.

۷۲۱۲/۶۰۴۷/۶۰۴۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =