۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۹:۰۲
کد خبرنگار: 2862
کد خبر: 83447254
۰ نفر

برچسب‌ها

طرح پاک‌سازی معتادان متجاهر در مناطق ۲ و ۶ قم اجرا می‌شود

قم-ایرنا- فرمانده انتظامی قم گفت: طرح پاک‌سازی معتادان متجاهر و خرده‌فروشان مواد مخدر به مدت یک ماه به‌زودی در مناطق ۲ و ۶ شهر قم اجرا می‌شود.

سردار عبدالرضا آقاخانی پنجشنبه‌شب در دیدار مردمی مسئولان قم با اهالی نیروگاه در بقعه امامزاده سید معصوم(ع) استان افزود: با اجرای این طرح ضریب امنیت در این مناطق به‌ویژه در سطح بوستان‌ها افزایش پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: با اجرای این طرح و احداث کانکس‌های انتظامی در بوستان‌های منطقه ۲ و ۶ به‌ویژه در فاز دوم بوستان نبوت، ضریب و سرانه‌های امنیتی مردم بیشتر می‌شود.

وی اضافه کرد: یکی از دغدغه‌ها و مطالبات مردم نیروگاه از فرماندهی انتظامی قم، افزایش مباحث و ضرایب ایمنی در سطح بوستان‌های محلی است.

وی همچنین با اشاره به نزدیکی آغاز سال تحصیلی مدارس اظهار داشت: گشت‌های نیروی انتظامی استان هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی جدید در قالب طرح مدارس در مناطق ۲ و ۶ شهر قم به اجرا درخواهد آمد.

آقاخانی ادامه داد: طرح مدارس به دلیل بررسی‌های میدانی صورت گرفته در ایام تعطیل سال و به‌ویژه فصل تابستان اجرا نمی‌شود.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: مردم منطقه نیروگاه قم در دوران دفاع مقدس خدمات ارزنده‌ای انجام داده و همواره منشا اتفاق‌ها و اثرهای مثبت فراوانی بوده‌اند.

آقاخانی تاکید کرد: مردم نیروگاه بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده و هر اندازه که به این منطقه خدمات‌رسانی شود، نمی‌توان خدمات آن‌ها را جبران کرد.

این دیدار با حضور استاندار قم در سلسله برنامه های ارتباط مستقیم و بی واسطه مسئولان با مردم انجام شد.

نیروگاه متراکم ترین و پرجمعیت ترین منطقه قم بیش از ۴۵۰ هزار تن جمعیت دارد و در غرب قم واقع شده است؛ بیشتر نقاط این منطقه قدمتی بیش از ۵۰ سال ندارد و مهاجران از قومیت ‌های مختلف را در خود جای داده است. 

۷۴۰۳ / ۱۱۷۵/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =