رای دهندگان افرادی همانند مدرس‌ را برای مجلس انتخاب کنند

یزد - ایرنا - امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه دوم اسفند ماه ۱۳۹۸ انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود، گفت: مردم علاوه بر حضور پرشور باید نمایندگانی انقلابی، ولایتمدار و همانند مرحوم مدرس‌ را انتخاب و برای قانونگذاری روانه مجلس کنند.

آیت الله سیداحمد خاتمی پنجشنبه‌شب در یادواره شهدای مهریز در حسینیه باغ بهار این شهر افزود: داشتن روحیه استکبار ستیزی، صادق، ، با ایمان و خادم حقیقی مردم بودن باید محور انتخاب نمایندگان مجلس از سوی رای دهندگان باشد.

وی ادامه داد: در انتخاب نماینده انقلابی وظیفه مردم ولایتمدار است که با چشمانی باز و دقیق به وظایف خطیر خود عمل کنند و توطئه دشمنان را بیش از گذشته خنثی نمایند.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان داشت: ولایتمداری عنصر اصلی انقلاب اسلامی است، کسانی که وارد مجلس می‌شوند در عمل این ویژگی مهم را باید داشته باشند.

خاتمی گفت: اساس راه شهیدان و نظام، ولایتمداری و داشتن بصیرت و روحیه انقلابی است و ملت ایران در ۴۰ سال گذشته به خاطر همین ویژگی تمام اهداف دشمنان را خنثی کردند.

وی خاطر نشان کرد: آمریکا تحریم و جنگ روانی و اقتصادی بی سابقه خود را برای سرنگونی نظام به کار گرفته است ولی با ولایتمداری و مقاومت مردم متحمل  شکست شده است.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: استکبار جهانی با هوشیاری مردم و مقاومت قطعا آرزوی سرنگونی انقلاب اسلامی  را برای همیشه به گور خواهد برد.

خاتمی افزود: حفظ نظام در تکریم  مردم و حرکت در مسیر  ولایت و شهیدان است و باید همه برای تحقق آن به طور جدی اقدام کنند.

وی تاکید کرد: پاسداری از خون شهیدان در این است که مسئولان طبق مقررات به مردم خدمت  و از بی قانونی پرهیز کنند.

مردم مهریز ۳۱۳ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده‌اند.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار  دارد.

استان یزد با یک میلیون و ۱۳۸ هزار نفر جمعییت چهار کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد و مهریز مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های بافق، بهاباد، خاتم، ابرکوه و مهریز است.

۷۵۳۶/ ۲۰۴۷  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =