۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۹:۱۱
کد خبرنگار: 2785
کد خبر: 83447214
۰ نفر

برچسب‌ها

سازمان همیاری شهرداری زنجان به  مسیر اصلی خود  باز می‌گردد

زنجان - ایرنا - رویکرد جدی اعضای هیات مدیره سازمان همیاری شهرداری‌های استان (معاونت عمرانی استانداری به عنوان رئیس هیات مدیره، شهردار زنجان، مدیر کل جذب سرمایه گذاری استانداری به عنوان اعضای هیات مدیره و شهردار سلطانیه به عنوان بازرس اصلی و مدیرعامل سازمان به عنوان منتخبان سهامداران در سال ۹۶) بر قانونمندی، شفافیت و بازگرداندن پروژه به مسیر اصلی و ایفای تعهدات سنواتی به ذینفعان حقیقی، حقوقی و مهار تبعات ناشی از حواشی سال‌های گذشته است.

 مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان زنجان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:  این سازمان به  شهرداری ها تعلق دارد و در واقع اصلی ترین تلاش این بود که  همیاری شهرداری ها به ریل اصلی و مسیر اصلی برگردد که  در این راستا  از سال گذشته و امسال  تعامل حداکثری با شهردار ی ها  را مبنا قرار داده و و در داخل  مجموعه نیز بروی خرد جمعی و کار تیمی تاکید شد.

سعید امیدی افزود: به این مهم توجه داشت که زیر مجموعه همیاری  شهرداری بصورت جداگانه ای فعالیت داشتند که با اقدامات انجام گرفته به یک پیکره واحد، مجموعه متحد و هماهنگ تبدیل شده  و التبه هنوز  تا رسیدن به حد مطلوب و اهداف ترسیم شده خود فاصله دارد.

این مسئول ادامه داد: این سازمان  هم به لحاظ نیروی انسانی و ارتباطات درون سازمانی در مقایسه با گذشته چابک تر  شده و از طرفی  انضباط مالی  نیز مورد توجه قرار گرفته  و در واقع همه فعالیت ها و اقدامات  در مسیر مشخص شده ای  حرکت می کند.

وی اضافه کرد: این سازمان هزینه های  زاید و تشریفات را  به حداقل رسانده، چرا که سههامداران این  سازمان ۲۱ شهرداری استان هستند و  در برابر اختیارات و و امکانات واگذار شده پاسخگوست و این مهم بیش از گذشته در دستور کار قرار گرفته است.

امیدی افزود: پراخت مطالبات سنوات این سازمان در طول سال گذشته  و امسال در مجموع به ارزش ۵۰ میلیارد ریال  به ۱۲۰ نفر  ذینفعان که به نوعی در ادوار گذشته  وجود داشت انجام گرفت و از طرفی  این سد گرفتن حقوق سازمان با چند رای بسیار محکم به نففع سهامدار شکسته شد و این سازمان  قانونمند مسائل  حقوقی خود را  بطور جدی پیگیر ی می کند.

وی ا با اشاره به  اجرای پروژه‌های گردشگری  در منطقه گاوازنگ زنجان گفت: با کارهای انجام گرفته اقدامات این بخش به نوعی از حالت رکود خارج شده و پیشرفت های حاصل شده که همکاری های بین بخشی به تحقق این مهم کمک می کند.

 مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان زنجان ادامه داد: این سازمان با تعامل با سایر  سازمان های همیاری سایر استان ها به ویژه  انعقاد تفاهم نامه  با  آذر بایجان غربی و خراسان رضوی در راستای همکاری های بین بخشی گام بر می دارد که امیدواریم نتایج خوبی به دنبال داشته باشد.

استان زنجان ۲۱ شهرداری دارد و سهامداران سازمان همیاری شهرداری مجموعه شهرداری های استان را شامل می شود.  
سازمان همیاری شهرداری ها یک سازمان عمومی غیردولتی است، که استاندار رئیس شورای سازمان، معاون عمرانی استاندار رئیس هیات مدیره و سهامداران نیز شهرداری های استان هستند.

۹۶۴۶/۸۰۶۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =