۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۴
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 83447137
۰ نفر

برچسب‌ها

دستگیری کلاهبردار ۶ میلیارد تومانی  در البرز

کرج - ایرنا - فردی که با ادعای فروش خودروهای مزایده ای و سکه های طلا ، ۶ میلیارد تومان  از مردم کلاهبرداری کرده بود، توسط  پلیس استان استان البرز  دستگیر شد.

فرمانده انتظامی البرز  روز جمعه  به ایرنا گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده کلاهبرداری مبنی بر اینکه فردی با سوء استفاده از اعتماد مردم ، ۶ میلیارد تومان  از آنها کلاهبرداری کرده بود، شناسایی و دستگیری نامبرده در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ  در این استان قرار گرفت .
سردار عباسعلی محمدیان  افزود: طبق تحقیقات اولیه از مالباختگان مشخص شد، متهم با استفاده از خودروهای گران قیمت و ادعای اینکه با مقامات دولتی ارتباط دارد، اعتماد آنها را جلب کرده و برای فروش خودروهای مزایده ای و طلا، مقدار قابل توجهی پول از آنها دریافت کرده و سپس متواری شده است.
کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و نیز سرنخ های به دست آمده موفق شدند مخفیگاه متهم را در شهرستان  ساوجبلاغ شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی طی یک عملیات غافلگیرانه، وی را دستگیر کردند.
سردار محمدیان افزود:  متهم در مواجهه با مالباختگان و مدارک و مستندات موجود چاره ای  جز اعتراف نداشت و به ۲۱ فقره کلاهبرداری به ارزش ۶ میلیارد تومان با همدستی یکی از دوستانش اقرار کرد.
متهم اصلی و همدست وی پس از تکمیل پرونده به دادسرا اعزام و با صدور قرار روانه زندان شدند.
۲۰۹۸/ ۶۱۵۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =