۳۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۲۵
کد خبرنگار: 2503
کد خبر: 83447095
۰ نفر

برچسب‌ها

سرمربی پارس جنوبی جم: پرسپولیس مدعی قهرمانی است

تهران-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر پرسپولیس گفت: شاگردان «گابریل کالدرون» در همین هفته اول نشان دادند که مدعی کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر هستند.

فراز کمالوند پنجشنبه شب در نشست مطبوعاتی پس از دیدار با پرسپولیس در هفته نخست لیگ برتر با بیان اینکه بازیکنانم در این دیدار تنها ۱۰ دقیقه تمرکز خود را از دست دادند و برابر تیم خوب پرسپولیس شکست خوردیم، افزود: به رغم اینکه این اتفاق افتاد اما از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم.

وی اظهار داشت: پنج بازیکن ما برای نخستین مرتبه در لیگ برتر بازی می کردند اما از عملکردشان مقابل پرسپولیس رضایت دارم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با اشاره به اینکه نباید برابر بازیکنانی که تجربه حضور در جام جهانی دارند، اشتباه کرد، اظهار داشت:‌ چنانچه بازیکنانم تمرکزشان در آن ۱۰ دقیقه بر هم نمی خورد می توانستیم حداقل امتیاز را از این دیدار کسب کنیم.

وی با بیان اینکه پرسپولیس تیمی بزرگ و قابل احترام است، ادامه داد: معتقدم شاگردان کالدرون برابر ما خیلی خوب بودند حتی بازیکنان تعویضی این تیم یکی از یکی بهتر بودند.

کمالوند درباره وضعیت تیم خودش نیز گفت:‌ مشکلات ما مربوط به امروز نیست و این تیم از فصل گذشته با کمبودهای زیادی دست به گریبان است. ۱۸ بازیکن بزرگسال از این تیم جدا شدند به زحمت ۱۵ بازیکن جدید به تیم اضافه کردیم. به ما باید حق داد این بازیکنان برای هماهنگی نیاز به فرصت بیشتری دارند.

وی پیش بینی کرد: بازیکنان پارس جنوبی جم پس از ۴ تا ۵ هفته به هماهنگی لازم خواهند رسید و تیم خواهند شد.

سرمربی تیم پارس جنوبی جم درباره مشکلات مالی این تیم نیز عنوان کرد:‌ بازیکنانی که از فصل گذشته در تیم ماندند ۶۰ درصد قرارداد فصل گذشته را دریافت کردند.  برای هتل و بلیت هواپیما مشکل داریم، ‌بازیکنان خارجی در یک اتاق سه در ۴ زندگی کرده و برای حمام رفتن ۴۰ دقیقه باید در نوبت بمانند.

وی افزود: هنوز حمایت کننده مالی پیدا نکردیم و مشکلات بسیاری دیگر که از حوصله این نشست خارج است.

کمالوند درباره توپ جدید لیگ برتر نیز گفت: توپ مسابقه ضعیف‌ترین و بی کیفیت‌ترین توپی بود که در ۱۲ سال گذشته مورد استفاده شده است. این توپ به معنای واقعی کلمه افتضاح بود.

به گفته وی توپ تهیه شده برای فوتبال مناسب نیست و همانند توپ فوتسال توپی تنبل است و به زحمت در چمن حرکت می کنند البته این  را تمامی بازیکنان هم به سازمان لیگ متذکر شده اند.

وی در ادامه این نشست گفت: «مهدی تاج» مدیری ورزشی است که سابقه فوتبالی داشته و بعدا وارد بدنه مدیریتی شد.  اما آقای تاج اگر امروز من اعتراض کنم مرا فوری جریمه می کنید.  چرا یکی از مشکلات اصلی فوتبال که توپ است را اصلاح نمی کنید. درست است باید ورزشگاه ها اصلاح شود اما توپ ابتدایی‌ترین ابزار بازی است.

کمالوند ادامه داد: چرا پول ما را از تیم هایی که در آن کار کردیم نمی گیرید. «علی کفاشیان» رییس سابق فدراسیون فوتبال بزرگترین ضربه را به من زد. سه سال گفت فرصت بده بعد طلبت را می گیرم امروز یکی از این تیم ها منحل شده است و من به پولم نرسیدم.

 کمالوند در خاتمه در خصوص اظهار نظر کالدرون درباره وقت کشی بازیکنان تیمش گفت: کالدرون نظرش را گفته و درباره داوری نیز چیزی برای گفتن ندارم همه چیز خوب بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =