۳۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۰۳
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 83447091
۰ نفر

برچسب‌ها

خلیلی: با تعویق لیگ نباید شاهد بی‌نظمی باشیم

تهران - ایرنا - مدیر تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: با این همه تعویق در آغاز لیگ برتر نباید شاهد بی‌نظمی و مشکلات برای بلیت فروشی باشیم.

«محسن خلیلی» پنجشنبه شب پس از برتری یک بر صفر تیمش برابر پارس‌جنوبی در دیدار افتتاحیه نوزدهمین دوره لیگ برتر باشگاه‌های ایران، اظهار داشت: از هواداران ممنونم که با این همه مشکلات در ورزشگاه حضور پیدا کردند و ما از ساعت‌ها در تلاش برای برطرف کردن کمبودهای بلیت فروشی بودیم.

وی افزود: مسئولانی که تا این حد آغاز لیگ را به تعویق انداختند، حداقل در برگزاری و مسائل ابتدایی نظم داشته باشند. متاسفانه طبقه دوم را از ما گرفتند و طبقه اول هم برای خرید بلیت حواشی زیاد داشت و هواداران اذیت شدند.

مدیر تیم پرسپولیس گفت: بازی اول خیلی مهم بود و خدا را شکر که برنده شدیم، چراکه سه امتیاز در آغاز کار اهمیت زیادی دارد. با این حال همه باید بدانند که هوادار، قلب تپنده فوتبال است.

وی در خصوص هماهنگی نفرات با تفکرات کالدرون توضیح داد: پرسپولیس چهار سال با تفکرات و برنامه‌های یک مربی دیگر کار کرده و اکنون نیاز به زمان است تا کالدرون اهدافش را در تیم پیاده کند.

خلیلی در مورد بازی بعدش تیمش برابر تراکتور که در تبریز برگزار می شود، گفت: حواشی پیرامون این بازی همیشه وجود داشته و امیدوارم هواداران خونگرم ۲ تیم در کنار هم شاهد یک بازی زیبا باشند. در هر ورزشگاهی تماشاگرنما وجود دارد و نباید اجازه داد تا مشکلی ایجاد شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =