کاپیتان پرسپولیس: کارمان نسبت به سایر تیم‌ها سخت‌تر است

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به سه قهرمانی متوالی، کار بسیار سختی پیش رو داریم و کارمان نسبت به سایر تیم‌ها به مراتب سخت‌تر است زیرا فشار زیادی روی بازیکنان‌ وجود دارد.

«سیدجلال حسینی» پنجشنبه شب پس از پایان دیدار افتتاحیه نوزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر میان پرسپولیس و پارس جنوبی جم که در ورزشگاه آزادی برگزار و با نتیجه یک بر صفر به سود سرخ‌پوشان پایان یافت اظهار داشت: امروز نخستین دیدار خود را در لیگ برتر انجام دادیم که مسابقه بسیار سختی بود. بازیکنان‌مان زحمت زیادی کشیدند و توانستیم سه امتیاز خوب را کسب کنیم که به هواداران این پیروزی را تبریک می‌گویم.

کاپیتان پرسپولیس افزود: سه سال قهرمان شدیم و کارمان در فصل جاری به مراتب سخت تر از سایر تیم‌هاست زیرا انتظارات زیادی از ما وجود دارد. کار بسیار سختی پیش رو داریم و بهتر است بازیکنان، بازی به بازی فکر کنند تا اینکه بتوانیم این فشار را کمتر کنیم.  

وی درباره مشکلات بوجود آمده برای حضور هواداران در ورزشگاه نیز خاطر نشان کرد: ممنون این هواداران هستم اما اگر قرار باشد، یک کاری درست شود باید صبر کنیم و همه به سازمان لیگ کمک کنیم و امیدوارم همه جا همین طور باشد و فقط برای پرسپولیس و هوادارنش نباشد.

حسینی در پاسخ به سوال دیگری درباره حواشی‌ مدیریتی ایجاد شده مبنی بر تغییر «ایرج عرب» گفت: بازیکنان ما فقط وظیفه دارند تلاش و تمرین کنند و به این مسائل نباید فکر کنیم.

کاپیتان سرخ پوشان در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند در فصل جاری انتظارات هواداران خود را برآورده کند یا خیر؟ اظهار داشت: کار بسیار سختی است و بچه‌ها باید بیشتر تلاش کنند و باشگاه نیز باید امکانات لازم را فراهم کند تا سال خوبی داشته باشیم. در این سه سال هواداران پرسپولیس سنگ تمام گذاشتند و خیلی صبر داشتند و امیدوارم امسال نیز همین طور باشد.

وی درباره کیفیت لباس‌های جدید پرسپولیس نیز گفت: لباسی که امروز پوشیدیم خوب بود و امیدوارم تغییر نکند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =