نخستین امتیاز تاریخ لیگ برتری گل‌گهر سیرجان ثبت شد

تهران- ایرنا- تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان با تساوی یک بر یک مقابل سناجی مازندران، موفق شد اولین امتیاز تاریخ لیگ برتری خود را کسب کند.

دیدار تیم‌های فوتبال گل گهر سیرجان و نساجی مازندران، پنجشنبه شب از هفته نخست نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان به قضاوت کوپال ناظمی برگزار شد.

گل گهر سیرجان که نخستین حضور خود را در رقابت‌های لیگ برتر تجربه می‌کند، با هدایت وینگو بگوویچ مربی نام آشنای کروات برای ایرانیان، در این دوره از رقابت‌ها حضور دارد.

بگوویچ برای نخستین دیدار تیم خود در لیگ برتر برابر نساجی مازندران، میلاد فراهانی، سید عبدالله حسینی، سید علیرضا ابراهیمی، بهنام برزای، مهدی عبدی، پیمان رنجبری، علی قربان‌خانی، پیمان نامور، حسام پورهاشم، یوسف وکیا و کوین جانسون را در ترکیب ثابت قرار داد.

در سوی دیگر میدان نیز نساجی مازندران که با سرمربیگری رضا مهاجری با ترکیب محمدامین رضایی، ابوالحسن جعفری، رضا علیاری، حامد شیری، مجتبی ممشلی، میلاد سرلک، سیدمحمد میری، محمدمهدی نظری، علی شجاعی، رضا دهقانی  و رحمان جعفری به میدان آمد.

این مسابقه تا دقیقه ۳۳ با تساوی بدون گل دنبال می‌شد تا اینکه در دقیقه ۳۴ بازیکنان نساجی از سمت راست کرنری را بر روی دروازه گل گهر ارسال کردند که توپ در شلوغی محوطه جریمه به مهرداد عبدی مدافع سیرجانی‌ها برخورد کرد تا ضمن به ثبت رسیدن نخستین گل به خودی لیگ نوزدهم، نساجی یک بر صفر از حریف خود پیش بیفتد.

 شادی شاگردان مهاجری زیاد دوامی نداشت و در دقیقه ۳۶، تیم گل گهر در سمت چپ میدان صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که ابراهیمی کاپیتان این تیم با استفاده از شلوغی محوطه جریمه و در رفت و برگشت خیلی زود بازی را به تساوی کشاند.

این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک پایان یافت تا تیم‌ها در نخستین مسابقه خود در لیگ برتر به کسب یک امتیاز رضایت دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =