۳۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۰۰
کد خبرنگار: 1331
کد خبر: 83447030
۰ نفر

برچسب‌ها

سرمربی تیم والیبال نوجوانان: از هیچ تیمی نمی‌ترسیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران با بیان اینکه نباید در رقابت‌های جهانی حریفان را دست‌کم گرفت، گفت: با این وجود از هیچ تیمی نمی‌ترسیم و می‌خواهیم نمایش خوبی داشته باشیم.

محمد وکیلی پس از برتری ۳ بر یک تیم والیبال نوجوانان ایران برابر بلغارستان در مسابقات جهانی تونس، اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و همان‌طور که انتظار داشتیم، سخت بود. به طور کلی، بازی‌های اول در هر مسابقاتی به دلیل سطح توقعات و فشار روانی روی بازیکان، دشوار است.

وی افزود: در ست دوم کمی بازیکنانمان عجله کردند و در حالی که می‌توانستیم پیروز باشیم، این ست را واگذار کردیم. بعد از صحبت‌هایی که با بازیکنان داشتیم، توانستیم تیم را آرام کنیم و بازیکنان موفق شدند توانایی‌های خود را نشان دهند.

سرمربی تیم نوجوانان ایران ادامه داد: تیم بلغارستان خیلی خوب و بدون ترس مقابل ما بازی کرد. این تیم تلاش کرد تا با فشار به تیم ما، بازیکنان ما را دچار اشتباه کند ولی این اتفاق نیفتاد.

وکیلی اضافه کرد: برخی بازیکنان تیم ما تجربه بازی در رقابت‌های آسیایی را هم نداشتند و از جمله این بازیکنان نبی‌زاده و جلوداریان بودند که اولین تورنمنت خود را پشت سر گذاشتند. بازیکنانی مثل توخته و فیض امام‌دوست هم که تجربه داشتند، در این بازی به ما کمک کردند تا فشار روانی از روی تیم برداشته شود و با پیروزی این بازی را به پایان رساندیم.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان درباره دیدار بعدی ایران برابر جمهوری چک گفت: چک، تیم خیلی خوبی است. به طور قطع فردا بازی روان و تاکتیکی‌تری را ارائه می‌دهیم. بازی فردا سخت است و نباید هیچ حریفی را دست کم گرفت و از هیچ تیمی هم نمی‌ترسیم. می‌خواهیم عملکرد خوبی ارائه دهیم و روز به روز بهتر شویم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =