۳۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۲۱
کد خبرنگار: 843
کد خبر: 83446952
۰ نفر

برچسب‌ها

مسابقات جهانی تیراندازی سهمیه‌ المپیکی برای ایران نداشت

تهران – ایرنا – تیم ملی تیراندازی ایران در اهداف پروازی با ۶ تیرانداز در رشته‌های اسکیت و تراپ در مسابقات قهرمانی جهان فنلاند شرکت کرد و بدون مدال یا سهمیه‌ای این مسابقات را به اتمام رساند.

تیم ملی تیراندازی اهداف پروازی ایران در رشته اسکیت با ترکیب رامتین بشارتی، علی دوستی‌ و امیرمحمد دادگر به مصاف حریفان جهانی خود رفت.

بشارتی بنابردلایلی از ابتدا در مسابقات شرکت نکرد و دوستی و دادگر دیگران شرکت کنندگان ایرانی با کسب امتیاز ۱۰۸ و ۱۰۰ کار خود را بدون هیچ عنوان یا سهمیه‌ای برای المپیک به پایان بردند.

تیم ملی تراپ ایران نیز که با ترکیب محمدحسین پرورش نیا، نریمان نیکخو و سید بابک یگانه در این رقابت‌ها شرکت کرده بود، بدون کسب مدال و سهمیه‌، مسابقات را ترک کرد.

در رقابت های تراپ مسابقات قهرمانی جهان فنلاند، تیراندازان ایرانی در پنج راند این رقابت‌ها به ترتیب  پرورش نیا با ۱۱۱، نیکخو با ۱۰۶ و یگانه با ۹۹ امتیاز به ترتیب به مقام های چهل و سوم، هشتاد و پنجم و صدوسی ویکم جهان اکتفا کردند.

مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی جام جهانی و کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو از۲۲ تا ۳۱ مردادماه با حضور ۴۰۷ ورزشکار از ۶۶ کشور جهان در شهر لاتی فنلاند برگزار شد.

.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =